Цирк
28 Январь 2018
Італійський цирк «ОРФЕЙ»

Італійський цирк «ОРФЕЙ»

начало
Воскресенье, 28 Январь 2018, 16:00
конец
Воскресенье, 28 Январь 2018, 18:00
время: 16:00
100 - 250 грн

Одеський державний цирк, Цирк Чінізеллі та Італійський цирк «ОРФЕЙ» презентують нове масштабне європейське шоу!

С 28 січня ми представляємо нове видовище європейського формату – «Італійський цирк Орфей», до якого запрошені артисти з Італії та України не одноразові призери на міжнародних престижних циркових фестивалях: повітряні гімнасти, еквілібристи, жонглер, справжній маг – італійський ілюзіоніст і авжеж дресировані тварини.

В програмі:
1. Велика Італійська циркова сім’я, володарі “Срібного клоуна” на найпрестижнішому міжнародному цирковому фестивалі в Монте Карло – Лара, Мойра, Вальтер, Алекс і Мішель Орфей Нонеса Малачікіне. Італійські артисти вперше в Україні представляють номери, в яких крутять хула-хупи на глобусі, ходять по манежу на руках на довгих тростинах (еквілібрування), виконують акробатичні силові трюки. Ну, і справжньою фішкою цієї надзвичайно талановитої, різновікової і багатогранної сім’ї є номер “Ілюзія” знаменитого ДЕВІДА КОПЕРФІЛЬДА – зникнення людини в манежі і миттєва поява його в залі поміж глядачів. Якщо ви вже намагалися розгадати секрети цих містичних трюків, у вас є відмінний шанс, спробувати зрозуміти і усвідомити незрозуміле заново.

2. Тетяна і Валерій Нечипуренко – дресирувальники величезних ведмедів. Ведмеді, начебто, неповороткі тварини, але ведмедики Тетяни і Валерія вражають високою майстерністю і легкістю виконання незвичайних трюків. У нашій програмі ці тварини не поступаються людям в сміливості і складності трюка. Клишоногі артисти виступлять в ролі справжніх приборкувачів дитячих і дорослих сердець, а також продемонструють неймовірні здібності, які не можуть не захоплювати!

3. Дресировані собаки під керівництвом Алли Еміщян. Безумовно порадують вас своїми вміннями молоді і завзяті пуделі, які бездоганно виконують цікаві трюки.

4. Жонглер – лауреат міжнародних циркових фестивалів в Швеції и Грузії – Амлет Емишян.

5. «Гімнасти на різновисоких турніках» під керівництвом Володимира Єрьоменка. Неодноразові чемпіони в міжнародних змаганнях і призери кубків України. Майстри спорту Радянського Союзу і Майстри спорту України зі спортивної гімнастики. А ще хлопці – лауреати міжнародних фестивалів. Учасники «Всесвітньої універсіади» в Японії місто Фукуока. Володарі нагороди «Приз глядацьких симпатій» на фестивалі в Америці місто Сарасота 2006 р, «Ніагара Фолс» Канада 2014 р. Учасники фестивалю в Німеччині місто Касель «Flic Flac 5» 2013 р.

6. Всю виставу вас буде розважати клоунський дует “Тет-а-тет”.
Клоунський дует Марії та Юрія Терешкіни
х порадує своїм іскрометним гумором і веселими репризами не тільки дітей, а й самих серйозних дорослих глядачів. Дует “Тет-а-тет” знають і люблять глядачі в країнах колишнього СНД і так само в Німеччині, Фінляндії, Швеції, Південної Кореї, Японії та ОАЕ. Наші артисти несуть радість і гарний настрій людям різного віку, що говорять на різних мовах і належать до різних культур.

7. Приголомшливий Шоу-балет, барвисті і різноманітні костюми.

Це справжнє феєричне шоу, в якому можна забути про проблеми та прикрощі.
ПОСПІШАЙТЕ придбати квитки на грандіозну  виставу!

Продюсер програми - Дмитро Зельцер.                                                                             Директор - Іван Швец.