Концерты
18 Август 2019
Один в Каное

Один в Каное

начало
Воскресенье, 18 Август 2019, 19:00
время: 19:00
250 - 650 грн

Один в Каное із теплим концертом у Одесі

18 серпня у Зеленому театрі відбудеться особливий концерт гурту Один в каное. Колектив, що вражає своєю самобутністю, заграє свої душевні пісні на відкритому майданчику. Захід сонця, теплий вечір та чарівна музика – цей виступ обов’язково запам’ятається вам своєю неймовірною атмосферою.

Один в Каное — це автентичний український гурт, що відмовляється від атрибутів і стереотипів вітчизняного музичного бачення, чим підкорює тисячі слухачів. Сила їх музики в простоті — від інструментального діапазону до способу виконання композицій. Сила текстів — в глибині, актуальності та незмінно ліричному настрої. Саме цей простий секрет дозволяє гурту рік за роком займати перші сходинки музичних хіт-парадів, а їх пісням — ставати улюбленими серед меломанів та учасників талант-шоу України.

Гурт вже встиг побувати з сольними концертами у більшості великих міст України, виступав у Чехії, Франції, Англії, Білорусі, Молдові, Польщі, взяв участь у багатьох фестивалях. Один в Каное перший в історії України гурт, який виступив в Кембриджському університеті у Британії.

18 серпня, 19:00

Зелений театр, вул. Маразліївська, 34

Квитки: