Концерты
22 Март 2018
Troye Zillia

Troye Zillia

начало
Четверг, 22 Март 2018, 20:00
конец
Четверг, 22 Март 2018, 22:00
время: 20:00
150 - 330 грн

Фольк в Urban Music Hall ???? Зустрічайте львівський гурт "Troye Zillia"

Відомий колектив, який виступав на великих та малих сценах України, Польщі, Молдови та Грузії, постійно дивує слухачів своїм нетиповим трактуванням народної музики. Сучасні турецькі, єгипетські та латиноамериканські ритми, під які просто нереально всидіти на місці, витонченість та загадковість бандури та п'янке і водночас басове джазове звучання клавішних. Гурт любить контактувати з публікою і найсміливіші можуть зіграти з музикантами на малій перкусії, підмугикати прості мотиви або й навіть проспівати всю пісню разом.

Додаючи у музику трохи «синтетики», тобто електронного клавішного звуку, музиканти поєднують творчість із багатьма музичними стилями. У своїй діяльності "Troye Zillia" модернізує для слухачів різного віку тексти народних пісень. При цьому вони зберігають найпотрібніші настрої та енергійні переживання цих композицій, в яких звучать усім відомі слова. Метою такого формату є розумне і тонке поєднання нашої традиційної пісні із світовою музикою, виконанняі на українських народних і на зовсім нетипових для нашої країни інструментах.

У гурті є дуже важливою бандура, адже слухаючи її звучання можна зрозуміти наскільки вона як музичний інструмент перетинає часовий простір із минулого в майбутнє і завжди залишається «в моді». Мелодії виконані на цьому надзвичайно специфічному інструменті отримують дуже витончене і благородне забарвлення.

???? Коли: 22 березня, 20:00 – 22:30 (перерва о 21:00)

???? Вартість квитків: 150 — 330 грн