Концерты
15 Июнь 2018
V  МІЖНАРОДНИЙ МУЗИЧНИЙ ФЕСТІВАЛЬ

V МІЖНАРОДНИЙ МУЗИЧНИЙ ФЕСТІВАЛЬ

начало
Пятница, 15 Июнь 2018, 19:00
время: 19:00
50 - 350 грн

15 червня о 19:00 відкриття П'ятого Міжнародного музичного фестивалю Black Sea Music Fest. 
Національна заслужена академічна капела України "Думка" (художній керівник - Євген Савчук) та Національний одеський філармонійний оркестр під керівництвом Хобарта Ерла відкриють фестиваль "Всеношною" Рахманінова та "Реквіємом для Лариси" Сильвестрова. Солісти - Оксана Нікітюк та Олександр Білошапка.

20 червня о 19:00 прозвучить перше виконання в Україні збережених фрагментів опери "Ундіна" всесвітньо відомого композитора Чайковського, а також сюїта з балету "Лебедине озеро" у виконані Національного одеського філармонійного оркестру та народного артиста України Хобарта Ерла. Читець - Сергій Сеславинський. Солісти - Ганна Літвінова (сопрано) та Олег Злакоман (тенор), а також Хор ОНМА ім. А. В. Нежданової.

В рамках фестивалю 25 червня о 19:00 виступить дует Олександра і Даніеля Гурфінкелів з Національним одеським філармонійним оркестром під керівництвом Хобарта Ерла. В програмі прозвучить Концерт для двох кларнетів з оркестром "Образи душі" Юсупова, а також Симфонічні танці з мюзиклу "Вестсайдська історія" Бернстайна.