Як купити квиток

Як купити квиток?

                        

Купити або забронювати квиток на будь-який із заходів в Одесі за допомогою нашого сайту дуже просто. Ви встигнете це зробити навіть за п'ять хвилин. Дотримуйтесь наших інструкцій і у вас все легко вийде.  
                         

                                                 

Виберіть цікавить Вас подію.

                                                 

Ви можете зробити це на головній сторінці сайту серед заходів у відповідних категоріях (концерти, вистави, фестивалі, тренінги, екскурсії та виставки і т.д.) або скориставшись пошуком (за назвою і датою заходи). Вибрати подію по найбільш підходящою майданчику можна в розділі « Місце проведення ».

                                                 

Натисніть кнопку « Купити ».

                                                 

Відкриється сторінка зі схемою залу, де місця будуть позначені різними кольорами залежно від цінової категорії. Виберіть потрібне вам місце (місця), клікнувши по ньому мишею. Справа вгорі з'явиться віконце « Кошик ». Там будуть вказані вибране Вами місце (місця), вартість квитка і сума до оплати. Якщо Ви хочете скасувати якусь позицію в замовленні, натисніть хрестик (Х). Щоб видалити відразу весь замовлення, потрібно натиснути символ урни « Видалити все », який знаходиться поруч з лічильником часу. Якщо в замовленні все вірно, знову натисніть кнопку « Купити ». Так ви перейдете в розділ « Деталі замовлення ».

                                                 

Будь ласка, введіть ваші контактні дані в спеціальну графу.   Це потрібно для того, щоб ми легко змогли допомогти Вам при виникненні технічних питань. Деталі замовлення будуть продубльовані для Вас по e-mail, тому просимо вказувати реально існуючу адресу електронної пошти. Ми гарантуємо конфіденційність введених Вами даних.

                                                 

Виберіть спосіб доставки.   Ви можете оформити електронний квиток, замовити доставку кур'єром або забронювати квиток і потім викупити його в одній з наших кас.

                                                 

Як купити електронний квиток і що це таке?   Електронний квиток, або e-ticket – це відмінний спосіб заощадити час. Виберіть такий спосіб доставки, оплатіть квиток за допомогою наших підказок пластиковою карткою або через систему WebMoney і роздрукуйте свій квиток на будь-якому доступному Вам принтері. З цим квитком можна йти на захід. Він захищений унікальним штрих-кодом, який сканується при вході на захід.

                                                 

Як отримати квиток за допомогою кур'єрської доставки?   Вибираючи цей спосіб, переконайтеся, що в графі з контактною інформацією Ви залишили діючий номер телефону, щоб нашим операторам було зручно зв'язатися з Вами. Після введіть в спеціальну форму час і адресу доставки. Оплатити квиток Ви зможете готівкою кур'єру за фактом доставки. Звертаємо Вашу увагу, що доставка здійснюється тільки в межах Одеси. Вартість доставки по Одесі & minus;   50 гривень   незалежно від кількості замовлених квитків.

                                                 

Як забронювати квиток?   З способів доставки виберіть « Отримати квиток в касі ». Будь ласка, переконайтеся, що Вашу адресу електронної пошти в формі зліва введений правильно: на нього ми продублюємо код Вашого замовлення, щоб Ви не забули його. Натисніть кнопку « Забронювати ». Після цього Ви побачите код Вашого замовлення. Він дійсний протягом 48 годин. За цей час Ви зможете викупити Ваш квиток в будь-який з наших кас, назвавши касиру код замовлення. З повним списком кас « Укртікет » можна ознайомитися за посиланням нижче або в розділі « Каси ».

Список кас

                                                 

При виникненні будь-яких додаткових питань з бронювання та купівлі квитка Ви завжди можете звернутися в службу техпідтримки компанії « Укртікет » по телефону (048) 705-45-44 або написати лист на e-mail:  info@ukrticket.com.ua

CALL-center and ticket reservation service:


 +380 (48) 772-20-30
 +380 (48) 772-20-31