Концерти
Вистави
Дітям

 Де придбати квитки на концерт?

Інтернет і спеціальні букінг-сайти покликані, щоб полегшити життя, допомогти кожній людині стати більш освіченою, урізноманітнити дозвілля, розширити кругозір. Ukrticket - це спеціальний автоматизований сервіс, де можна забронювати місце на будь-який захід міста Одеса, а також ознайомитися з розкладом і купити квитки в театр онлайн, наприклад в:

Музичну комедію,
Російський драматичний,
Опери і балету,
Tеатр ляльок,
На чайної,
український драматичний.

У розділі останніх новин викладаються найпопулярніші вистави з коротким описом сюжету, вартістю і розкладом.
Детальна афіша, лібрето спектаклю з відгуками відвідувачів, допоможуть зупинити свій вибір на відповідному творі. На сайті ukrticket.com є план залу, можливість вибору оптимальної ціни заходи із запропонованих. Тепер, щоб купити квиток на спектакль і приємно провести час, більше не потрібно стояти в черзі і мучитися вибором місця.

Для гармонійного розвитку дітей, веселого настрою і усмішок, пропонуємо спеціальні свята, походи в дельфінарій, на каток, в боулінг клуби, всілякі музичні і науково-пізнавальні шоу. Щоб купити квиток на дитячий спектакль заздалегідь, рекомендуємо скористатися ukrticket Одеса.

Які особливості та умови покупки онлайн-квитків?

Викупити заброньоване місце можна протягом 48 годин. В інших ситуаціях, якщо ви не встигли викупити свій пропуск на захід, бронювання дійсно тільки добу. Щоб купити квитки на концерт онлайн, досить зайти на ukrticket com ua, потім на сторінку потрібного вистави, вибрати вартість і місце. Також, працює пошук за місцем проведення уявлення і є можливість замовлення зворотного дзвінка.
 

Купити квитки в театр Одеса після онлайн-броні, можна за допомогою спеціального коду, який дублюється на вашу електронну адресу пошти. Той, хто знає код, може розплатитися за покупку, якщо немає можливості зробити це самостійно.

Щоб комфортно і швидко купити квиток на концерт, скористайтесь сервісом. Адреси кас вказані на сайті ukrticket ua в розділі "Каси", тут же описана детальна інформація з питання де купити квитки на концерт. Якщо немає можливості забронювати квиток заздалегідь, радимо зателефонувати в касу, дізнатися про наявність місць на спектакль і конкретну дату. Наш оператор підкаже, як і коли можна приїхати за квитком.

Всі дані клієнтів строго конфіденційні і зберігаються тільки в базі нашого сервісу.

Крім цього, можна оформити доставку кур'єром по будь-якою адресою. З цією метою, необхідно вказати контактний номер телефону. За допомогою доставки можна оформити відправку в якості подарунка-сюрпризу. Онлайн-оплата за захід відбувається за допомогою захищеної банківської сторінки для подібних дій. Всі банківські дані залишаються анонімними і ніде не зберігаються, тому, кожен наш клієнт захищений від дій шахраїв.

 

Як і де можна купити квиток на концерт?

Онлайн-сервіс укртікет підкаже, де можна купити квиток на концерт, шоу-програму, циркову виставу, де купити квитки на виставу. Всі квитки-пропуски мають спеціальний код і систему захисту, тому пройти на концерт або спектакль з електронним квитком не складе труднощів. Для тих, кого цікавить запит з можливістю купити квитки в театр, ціна з людини завжди вказана на сайті, і є найоптимальнішою із запропонованих. Вартість доставки, незалежно від кількості замовлень і відстані, по Одесі складе близько 50 гривень.

Хто хоче влаштувати незабутній вечір своїм коханим, приємно провести час з сім'єю або друзями, квитковий сервіс допоможе купити квитки в театр, в дельфінарій на романтичне шоу, і навіть на нічний сеанс катання в палаці спорту. Оперативна доставка більше не проблема, просто скористайтеся кур'єрською службою нашої компанії.