Организаторам

ОРГАНІЗАТОРАМ

Ми поділяємо вашу пристрасть до музики, видовищних подій і якісних шоу. За роки роботи ми набили чимало гуль, вчилися на власних помилках і провели безліч масштабних подій. Ми знаємо, як створюються успішні заходи, і з радістю ділимося накопиченим досвідом з партнерами.

Ми допомагаємо організаторам подій будь-якого масштабу: від невеликих (на кілька десятків осіб), до стадіонних концертів і фестивалів на десятки тисяч глядачів. Для кожного ми стаємо турботливим, чуйним і розуміючим другом. Або просто надійним партнером, якщо ви не дуже любите дружити :)

Ukrticket - це один з кращих квиткових сервісів, це якісний IT- та маркетинг-супровід подій і команда професіоналів, які змушують все це злагоджено працювати.

Ми пропонуємо: 

Забезпечуємо продаж квитків на ваш захід онлайн, з доставкою кур'єром в будь-який населений пункт України, і організуємо реалізацію через розгалужену мережу квиткових офісів.

За запитом підтримаємо ваші події рекламою (контекст, соцмережі, email-розсилки) і промоакціями. Можемо допомогти і з організацією контролю входу та продажем квитків при вході на подію. 

Запрос на сотрудничество
Анкета для заключения договора

Правила размещения логотипов 

Логотипы для афиш и СМИ