+38 (048) 772-20-30
UK
event-poster event-poster

Ада РОГОВЦЕВА. З тими, кого люблю

Про подiю

Захід під назвою «З тими, кого люблю…» охоплює всю творчу палітру неймовірно талановитої жінки. Тут можна буде побачити фрагменти з кінострічок, відомих театральних вистав: «Будьте як вдома», «Схоже на щастя», «Варшавська мелодія 2», «Соломон у спідниці», послухати вірші в авторському виконанні та просто поспілкуватися із зіркою. У зустрічі з актрисою візьмуть участь відомі українські актори та режисери: Світлана Орліченко, заслужена артистка України Катерина Степанкова, заслужений діяч мистецтв України

КРАСИВА ТВОРЧА ПАЛІТРА ПЕКЛА РОГОВЦЕВОЇ У ПРОГРАМІ «З ТЕМІ, КОГО ЛЮБЛЮ…»

Внесок Ади Роговцевої у розвиток української культури неможливо переоцінити. Понад 50 ролей у кіно та театрі зіграно актрисою. Причому майстриня все одно прекрасна як у драматичному, так і комедійному амплуа.

Саме Ада Роговцева виконала всі жіночі ролі у спектаклі за п'єсою Генріка Ібсена «Пер Гюнт».

На творчому вечорі «З тими, кого люблю…» Ада Роговцева поділиться з глядачами всім найважливішим, що було видобуто та створено актрисою. Ви побачите фрагменти відомих театральних вистав, кінострічок. Почуйте вірші в авторському прочитанні та зможете поспілкуватися з улюбленою артисткою.