+38 (048) 772-20-30
UK
event-poster event-poster

Триб’ют -шоу Адріано Челентано

Надпопулярна подія
30 жовтня 2021, сб. 19:00
від 350 грн.

Про подiю


Magic Box з гордістю запрошує на краще світове триб'ют шоу Адріано Челентано! Музиканти великого маестро! Всі кращі хіти! І нескінченне зачарування Італії в великому концерті в рамках світового туру!

Адріано Челентано ось уже понад 50 років по праву вважається дуже яскравої світовою зіркою. Де б він не виступав - усюди залишалися захоплені шанувальниці, закохані по вуха в кумира, і намагаються походити на пристрасного італійця, юнаки. На жаль, в країнах СНД співак і актор буває нечасто. Його останній концерт в Москві проходив в 1987 році і вкрай малоймовірно, що сам Челентано відвідає своїх фанатів в Україні. Однак не варто впадати у відчай, адже відчути на собі магічну енергетику виконавця і оцінити знаменитий талант можна і на Триб'ют шоу Адріано Челентано ... Незважаючи на те, що пародій і спроб стати схожими було багато, тільки один артист зміг зробити це віртуозно, що не награно і гармонійно - Адольфо Себастьяні.

«Lui e gli amici del Re» народилися в лютому 2002 року. Провідною метою проекту стало втілення творчості одного з найвідоміших співаків і шоуменів світової поп-музики - Адріано Челентано. Соліст музичного колективу - Адольфо Себастьяні володіє не тільки фізичним, але і вражаючим вокальним схожістю з великим артистом. Бездоганно наслідуючи його манерам, завдяки своїй харизмі та професійному спілкуванню з публікою, Адольфо Себастьяні став неперевершеним імітатором свого кумира. Сам маестро, коли вони присутні на одному з концертів проекту сказав, дивлячись на сцену: «Таке відчуття, що нас тепер двоє!» На своїх виступах учасники групи змогли добитися ідеального поєднання шоу і музики. Їм вдалося відродити ту захоплюючу атмосферу, яка панувала на незабутніх концертах знаменитого виконавця.