+38 (048) 772-20-30
UK
event-poster event-poster

Олександр Малінін

Про подiю

27 травня Олександр Малінін на сцені театру Музкомедії в Одесі!

Чому варто відвідати концерт Олександра Малініна?

1. Налаштуватися на хвилю романтики та чистих почуттів.
2. Емоційні тексти пісень нагадають про кохання та нададуть мрійливості вашим будням.
3. Кришталево чистий та чуттєвий голос у поєднанні з мелодійними романсами – що може бути краще для весняного вечора?

Олександр Малінін завітає до Одеси

Співак Олександр Малінін вже більше сорока років підкорює серця сотні тисяч шанувальників. Неможливо уявити естраду без золотого голосу цього виконавця. Щоразу Олександр зворушує проникливим виконанням романсів, надихає та запалює серця.

Романси на сцені театру Музкомедії

Більшу частину кар’єри Олександр Малінін вірний своєму сценічному образу. Традиційні романси у виконанні майстра набувають сучасного звучання. Для своїх пісень співак та композитор дбайливо підбирає вірші з сильною енергетикою, здебільшого твори класиків. Митець випустив 24 студійних альбоми, два з яких — Червона калина (2003) і Чарiвна Скрипка (2006), виконані українською мовою. За плечима Олександра Малініна престижна премія The World Music Awards, яку він отримав як співак, що продав найбільшу кількість дисків у своїй країні. З 2004 року він гордо носить почесне звання Народного артиста України.

Де купити квитки на концерт Олександра Малініна в Одесі?

Для себе та своїх близьких зручно та швидко купуйте квитки онлайн, на сайті Ukrticket.com.ua. Доступна кур’єрська доставка, а також ви можете забрати квитки на бланках у найближчому до вас квитковому офісі. До зустрічі на концерті!