+38 (048) 772-20-30
UK
event-poster event-poster

БГ. Акваріум

2 липня 2020, чт. 19:00
від 550 грн.

Про подiю

Увага! Концерт перенесено с 23.03.2020 на 02.07.2020. Всі квитки залишаються дійсними на нову дату.

Будь ласка, зверніть увагу

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

Ukrticket.ua не має права повертати кошти за придбані квитки без отримання від організатора відповідного доручення та необхідної суми коштів для такого повернення. Наразі по даній події дозволу грошових коштів від організатора ми не отримали.

Згідно чинного законодавства для повернення коштів за раніше придбані квитки на цю подію ви можете звернутись до організатора.


Контакти організатора: +38 048 230 99 55

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

Чому варто піти на концерт Бориса Гребенщикова?

1. Почути наживо батька російського року
2. Розширена програма з легендарних і абсолютно нових пісень
3. Творчість поза віком і умовностей

Зустрічайте в Одесі! Борис Гребенщиков і гурт «Акваріум».

Філософія, що пройшла через покоління. Лірика, проросла крізь каміння і терни волелюбності і протестності рок-н-ролу. Думка, яка прагне далеко за межі усього мирського і повсякденної суєти. Все це він - легендарний Борис Гребенщиков!

Унікальна музика гурту «Акваріум» не просто жива, а продовжує відкривати нові грані в ліриці балад, кипучому рок-н-ролі і філософському реггі. І що чудово - ні гурт, ні її засновник БГ не стали ретро-гуртом, незважаючи на більш ніж солідний творчий шлях. Їх музика жива і свіжа, адже команда постійно експериментує з формою і звучанням, знаходячи нові нотки і чіпляючи струни душі як відданих фанатів, так і тих, хто тільки відкриває для себе рок-н-рол.

Нова програма БГ і гурту «Акваріум» називається «Двері Трави» - на честь його однойменної пісні, яка в 2017 році вийшла в абсолютно новому аранжуванні. Сам Борис Борисович не раз зізнавався, що саме цю пісню, написану дуже давно, йому не вдавалося виконати правильно і точно. І лише коли «Акваріуму» виповнилося 45, а сам БГ наблизився до 65-ти, знайшлося справжнє і справжнє звучання.