+38 (048) 772-20-30
UK
event-poster event-poster

Chris Norman

Надпопулярна подія
26 січня 2022, ср. 19:00
від 550 грн.

Про подiю

Увага! Концерт перенесено с 21.05.2020 на 11.12.2020. Всі квитки залишаються дійсними на нову дату.

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся за номером телефону:+38048 230 99 55

Чому варто відвідати концерт Chris Norman в Одессі?

1. Стати частиною історичної події — ювілейного концерту музиканта!
2. Легенда рок-балад сколихне романтику у ваших серцях!
3. Дізнатися, чому саме Кріса Нормана вписано в історію рок-музики.

11 грудня легенда рок-балад зігріє романтикою залу Одеського театру Оперу та Балету

Цього року Кріс Норман відзначає 70-річний ювілей. Щоб відсвяткувати, музикант вирушає в турне. Візит до України не став виключенням. Першу популярність Кріс Норман здобув завдяки гурту Smokie, який легко впізнати за хітами What Can I Do та Living Next Door To Alice.

Сольна кар’єра також далася Крісу Норману легко – перший дует зі Сьюзі Кватро та пісня Stumblin' In посідає верхівки міжнародних музичних чартів. З альбому Rock Away Your Teardrops (1982) артист успішно збудував сольну кар’єру.

Талант Кріса Нормана дійсно невичерпний: 13 з 14 пісень альбому 2017 року Don’t Knock The Rock артист написав самостійно. А ще музикант нещодавно заявив, що розпочав роботу над новим альбомом разом зі своїм колегою Майком Чепменом.

На концерті в Одесі пролунають і старі улюблені рок-хіти, і романтичні балади з останнього альбому. Отож запрошуємо вас на дійсно епохальну подію. Ювілейні гастролі Кріса Нормана в Одесі покажуть наживо, чому цей артист вписаний навічно в історію рок-музики.

Де купити квитки на концерт Кріса Нормана в Одесі?

Зручно та швидко купувати квитки онлайн на сайті Ukrticket.com.ua. Доступна доставка квитків з кур’єром або ви можете забрати їх у найближчій квитковій касі.