+38 (048) 772-20-30
UK
event-poster event-poster

Енеїда ХХI

26 лютого 2022, сб. 19:00
від 50 грн.

Про подiю


Енеїда-ХХI

Несподіване, непередбачене! Стародавні класичні сатира та гумор – переведені на сьогодення.

Як почуваються в нинішньому нашому бутті нащадки того, про кого афористично писав у своєму безсмертному шедеврі справді великий Іван Котляревський: «Еней був парубок моторний і хлопець хоч куди козак...» З ким і з чим зустрічаються вони у двадцять першому столітті на території неньки-Україна? І, як правило, неодмінно на кшталт класичного епосу - питання, які Боги керують світом? Так-так, саме нашим світом, у якому ми живемо ми з вами – з «просунутими» дітьми та онуками, з планами, як кажуть, «від аеропорту до аеропорту», зі звичним фейсбучним Інтернетом і, на жаль, часто далеко не парламентськими виразами на вулицях, у магазинах, у транспорті і навіть у сім'ї.

Повсякденно та не будь-коли зіткаючись із цим, драматург Віталій Ченський переосмислив те, що трапилося з легендарним Енеєм. Один із найпопулярніших нині вітчизняних режисерів Максим Голенко за п'єсою В.Чпенського здійснив постановку – «Енеїда-ХХI».

Цей спільний проект Одеського академічного українського музично-драматичного театру ім..Василька та Київського «Дикого театру» представлений на нашій сцені знову-таки несподівано та непередбачувано – у жанрі епічної травестії.

Тому, про що ця вистава – ми вже відзначили. А ось як вона сприймається - розповідати не станемо: адже набагато краще все побачити на власні очі. Тільки пам'ятати при цьому, що, враховуючи деякі вже наведені вище деталі та обставини, театр адресує свою нову прем'єру виключно дорослому глядачеві.

Епічна травестия на 2 дії