+38 (048) 772-20-30
UK
event-poster event-poster

ГЛІБ САМОЙЛОВ & THE MATRIXX. ВСЕ ХІТИ!

27 травня 2021, чт. 19:00
від 490 грн.

Про подiю

В Одеській філармонії 27 травня 2021 ГЛІБ САМОЙЛОВ & THE MATRIXX покажуть, що таке рок!

Чому варто піти на концерт ГЛІБА САМОЙЛОВА & THE MATRIXX?

  1. Драйвова атмосфера справжнього рок-концерту;
  2. Яскраве світлове шоу, спецефекти, класика вітчизняного року;
  3. Талановиті музиканти з програмою легендарних хітів.

Геніальні ГЛІБ САМОЙЛОВ & THE MATRIXX в Одесі

Теплий вечір стане по-справжньому спекотним, адже гурт буде відзначати власний десятирічний ювілей запальним концертом! Минулого року святкуванню завадила пандемія, але тепер перешкод на шляху до справжнього року не буде. У програму включені не тільки кращі композиції «The Matrixx», а й найбільш знамениті пісні дивовижної і знаменитої «Агати Крісті». Ця музика стала символом покоління, а її вплив на всю рок-естраду неможливо переоцінити.

27 травня в Одеській обласній філармонії буде спекотно

Квінтесенція творчості, живе спілкування і запальна атмосфера чекають гостей і жителів міста. Адже на сцені буде не просто музичний колектив, а герої, на чиїх піснях виросло не одне покоління. Радувати слухачів якісним роком будуть: Гліб Самойлов, Дмитро Хакімов, Валерій Аркадін і прекрасна Станіслава Матвєєва. Музиканти були і залишаються не тільки ідейними натхненниками жанру, але і самобутніми особистостями з неповторним стилем виконання.

Де купити квиток на концерт ГЛІБ САМОЙЛОВ & THE MATRIXX. ВСі ХІТИ!?

Встигніть забронювати квитки на концерт ГЛІБ САМОЙЛОВ & THE MATRIXX на сайті Ukrticket.com.ua. Кількість місць обмежена.