+38 (048) 772-20-30
UK

Про подiю

Увага! Концерт перенесено. Нова дата поки не затверджена. Всі квитки залишаються дійсними на нову дату!

Будь ласка, зверніть увагу

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

Ukrticket.ua не має права повертати кошти за придбані квитки без отримання від організатора відповідного доручення та необхідної суми коштів для такого повернення. Наразі по даній події дозволу грошових коштів від організатора ми не отримали.

Згідно чинного законодавства для повернення коштів за раніше придбані квитки на цю подію ви можете звернутись до організатора.


Контакти організатора: +38 080 033 04 75

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

Чому варто відвідати концерт Ґлорії Ґейнор в Одесі?

1. Наживо почути безсмертний гімн оптимістів всієї Землі – I Will Survive!
2. Віддатись ритмам пісень Королеви Диско!
3. Заспівати в унісон з усім залом театру, адже її пісні давно відомі та так щиро кохані.

Незрівнянна Ґлорія Ґейнор на сцені Одеського театру Опери та Балету

Співачкою Ґлорію зробив щасливий випадок: одного разу з братом вона завітала до місцевого Cadillac Club, де знайомий менеджер запропонував їй виступити з імпровізацією. Її виступ мав шалений успіх! Після перших аплодисментів Ґлорія, звісно, пережила численні злети та падіння, звивистий шлях до зірок.

Зрештою, співачка укладає угоду з MGM Records, та випускає свій перший альбом Never Can Say Goodbye, який одразу стає золотим! Її альбом, перша нон-стоп танцювальна диско-програма підносить співачку на п’єдестал диско. За альбом I've Got You диск-жокеї світу нагородили Ґлорію Ґейнор титулом «Королева Диско», якою вона і залишається вже понад 50 років. Неповторні хіти, могутня сила ритму захопить вас у полон до самісінького завершення концерту, а, можливо, й трохи надовше.

Де купити квитки на концерт Ґлорії Ґейнор в Одеському театрі Опери та Балету?

Зручно та швидко купити квитки для себе та своїх близьких ви можете онлайн на сайті Ukrticket.com.ua. Доступна кур’єрська доставка.