+38 (048) 772-20-30
UK
event-poster event-poster

Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show

24 вересня 2020, чт. 19:00
від 400 грн.

Про подiю


Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show у Одесі. 24 вересня в Зеленому театрі Одеси - нове концертне кавер-шоу Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show.

Чому варто піти на Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show у Одесі?

  1. Почути круті хіти знаменитих поп-колективів в неймовірною симфонічної подачі.
  2. Разом з сотнями відданих фанатів виконати улюблені треки.
  3. Побачити суперсучасне високотехнологічне шоу.

Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show у Одесі

24 вересня приходьте в Зелений театр на грандіозне концертне шоу Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show. Кумири мільйонів, Imagine Dragons і Coldplay - символи сучасної світової поп-сцени. Вони задають тенденції і надихають початківців-виконавців. Не пропустіть велике шоу!

Квитки - вже в продажу. Кількість місць обмежена.

Кавер-шоу Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show у Зеленому театрі: хіти ваших кумирів в потужній подачі

Хіти, які надихають людей на всій планеті, прозвучать в неймовірною симфонічної обробці. Готуйтеся в унісон заспівати Thunder, Radioactive, Believer, Bad Liar, Natural, Viva la Vida, A Sky Full of Stars, Clocks, Paradise, Fly On і інші шедеври Imagine Dragons і Coldplay.

У концерті візьмуть участь симфонічний оркестр, рок-група, суперфіналісти шоу «Голос Країни» Андрій Рибарчук і В'ячеслав Питак. Вас підкорить потужне шоу з крутими спецефектами, яскравою хореографією, світловим шоу і віджеїнгом на світлодіодних екранах.

Де купити квитки на Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show у Одесі?

Замовити квитки на Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show у Зеленому театрі онлайн можна на Ukrticket.com.ua. Тут - всі квитки на події в Одесі.