+38 (048) 772-20-30
UK
event-poster event-poster

Jah Khalib

Надпопулярна подія

Про подiю

Jah Khalib у Одесі! 22 лютого в Театрі музкомедії в Одесі відбудеться сольний концерт відомого реп-виконавця Jah Khalib.

Чому варто піти на концерт Jah Khalib у Одесі?

  1. Талановитий бітмейкер і чуттєвий виконавець.
  2. Велика концертна програма із найкращих хітів та нових композицій.
  3. Щире та дружнє спілкування із улюбленим виконавцем.

Великий концерт Jah Khalib у Одесі

22 лютого на сцені Театру музкомедії – один із головних реп-ліриків нашого часу Jah Khalib! Харизматичний виконавець готовий подарувати всім незабутній вечір в атмосфері краси й душевності. Подія, сповнена щирості й романтики, не може залишитися без вашої уваги.

Замовляйте квитки вже сьогодні!

Особлива програма з улюблених хітів публіки та нових треків: Джа Халіб на сцені Театру музкомедії

Репер готує грандіозну програму для всіх своїх шанувальників. До неї увійдуть найкращі пісні, що незмінно присутні у ваших плейлистах – «Лейла», «Медина», «Лиловая», «Искал-нашёл» та інші. На концерті Бахтіяр також виконає свої нові роботи.

Для широкого загалу артист став відомим з випуском композиції «Если че, я Баха». Сьогодні слава репера на міжнародній арені зростає, а кожен новий альбом приваблює до лав фан-клубу виконавця нових учасників.

Творчість репера «заходить» мільйонам завдяки особливій щирості та красі урбан-лірики. Соковиті біти гармонійно поєднуються у піснях репера із тонкими східними мотивами.

Кожна платівка Джа Халіба – чисте відображення його внутрішнього світу. Так у піснях альбому «Выход в свет» перед нами з’явився артист, котрий втік з великого міста, щоб знайти щире кохання та душевний спокій. А платівка «Мудрец» стала одкровенням творчої людини, чия доля відзначилася багатьма важливими змінами.

На всіх чекає незабутній вечір у атмосфері душевності й романтики.

Зустрінемося!

Де купити квитки на концерт Jah Khalib в Одесі?

Квитки на концерт Jah Khalib у Одесі ви можете придбати онлайн на сайті Ukrticket.com.ua.