+38 (048) 772-20-30
UK
event-poster event-poster

Keiko Matsui

Надпопулярна подія

Про подiю

Чому варто піти на концерт Кейко Мацуї?

1. Кейко Мацуї – найяскравіша зірка інструментальної музики
2. Талановита піаністка створює унікальні шедеври, які відомі та популярні у всьому світі
3. Можливість подарувати собі та своїм близьким яскраву та теплу зустріч із чудовою музикою та отримати море позитивних емоцій!

9 березня у Музкомедії відбудеться чудовий концерт Кейко Мацуї!

У перекладі з японського її ім'я означає "щаслива, святкова дитина", тому Кейко Мацуї хоче з кожним глядачем поділитися частинкою цього настрою.

Талановита піаністка створює унікальні шедеври, які відомі та популярні у всьому світі. Її творчість нікого не залишає байдужою. Вона є сміливим експериментатором, граючи як із стилями та їх змішуванням, так і зі звучанням. Варто зазначити, що кожна її робота заслуговує на особливу увагу. На глядачів чекає незабутній вечір наодинці з авторськими композиціями, що хвилюють і зачаровують.

Це буде заспокійлива гармонія ритмів інструментальної музики, а також експресивний творчий порив у поєднанні з найпотужнішою енергетикою виконавиці. Варто зазначити, що до програми увійдуть не тільки найсвіжіші роботи, а й улюблені хіти, які не втрачають своєї актуальності упродовж років. Не пропустіть цю неймовірну музичну подію, яка обіцяє стати однією з найяскравіших і найзабутніших!