+38 (048) 772-20-30
UK

Про подiю

Чому варто піти на концерт Кейко Мацуї?

1. Кейко Мацуї - найяскравіша зірка інструментальної музики
2. Талановита піаністка створює унікальні шедеври, які відомі і популярні в усьому світі
3. Можливість подарувати собі і своїм близьким яскраву і теплу зустріч з відмінною музикою і отримати море позитивних емоцій!

24 жовтня в Музкомедії відбудеться чудовий концерт Кейко Мацуї!

У перекладі з японської її ім'я означає "щаслива, святкова дитина", тому Кейко Мацуї хоче з кожним глядачем поділитися частинкою цього настрою.

Талановита піаністка створює унікальні шедеври, які відомі і популярні в усьому світі. Її творчість нікого не залишає байдужим. Вона є сміливим експериментатором, граючи як зі стилями і їх змішанням, так і зі звучанням. Варто зазначити, що кожна її робота заслуговує на особливу увагу. На глядачів чекає незабутній вечір наодинці з авторськими композиціями, хвилюючими і зачаровують.

Це буде заспокійлива гармонія ритмів інструментальної музики, а також експресивний творчий порив, в поєднанні з найпотужнішою енергетикою виконавиці. Варто відзначити, що в програму увійдуть не тільки найсвіжіші роботи, а й улюблені хіти, які не втрачають своєї актуальності через роки. Не пропустіть цю неймовірну музичну подію, що обіцяє стати одною з найяскравіших і незабутніх!