+38 (048) 772-20-30
UK
event-poster event-poster

Концерт класичної музики

27 вересня 2020, нд. 19:00
від 50 грн.

Про подiю

Чудова програма і неймовірне виконання - 27 вересня в Одеській філармонії відбудеться концерт Національного одеського філармонічного оркестру під керівництвом Хобарта Ерла!

Музика двох великих музикантів Концерт № 5 для скрипки Моцарта і Симфонія № 60 Гайдна, прозвучить у виконанні оркестру та українського скрипаля Олексія Семененка.

Олексій народився в Одесі в 1988 році. Грати на скрипці почав в шестирічному віці під керівництвом Зої Мерцалової, в якій свого часу навчався Юрій Башмет. Юний скрипаль отримав перемогу на дитячому фестивалі в Одесі, після якого його запросили виступити в якості соліста з Одеським філармонічним оркестром (нині - НОФО).

Навчався в Одеській музичній академії імені Антоніни Нежданової. Закінчив аспірантуру в Кельнський вищій школі музики в класі професора Захара Брона. Своїми перемогами на міжнародних конкурсах Queen Elisabeth Competition в Брюсселі 2015 року, а також Young Concert Artists Auditions в Нью-Йорку в 2012 році, український скрипаль Олексій Семененко заявив про свою приналежність до світової еліти молодих музикантів. Сьогодні він активно бере участь в музичному житті Європи і Америки.