+38 (048) 772-20-30
UK
event-poster event-poster

Ленінград. Триб'ют-шоу

8 листопада 2020, нд. 19:00
від 100 грн.

Про подiю

Ленінград. Триб'ют-шоу в Одесі. 8 листопада в Одеській обласній філармонії відбудеться масштабне триб'ют-шоу знаменитого гурту Ленінград.

Чому варто піти на триб'ют-шоу гурту Ленинград в Одесі?

  1. Отримати потужні емоції від найкращих хітів гурту у виконанні професійних музикантів.
  2. Прожити вечір яскраво і драйвово.
  3. Відчути бурхливу енергетику творчості Сергія Шнурова і максимально виплеснути всі свої емоції.

Потужне Ленінград триб'ют-шоу в Одесі

8 листопада запрошуємо вас в Одеську філармонію на круте триб'ют-шоу відомого гурту Ленінград. Цей народний гурт свого часу подарував слухачам море справжніх шедеврів та став легендарним на пострадянскому просторі. Пісні Сергія Шнурова помітно відрізняються дотепністю, точністю епітетів і метафор, майстерною подачею. І тепер ви почуєте головні хіти команди Ленінград у виконанні професійної триб'ют-групи.

Замовте квитки вже сьогодні - подія надпопулярна.

Драйвова програма "Ленінград. триб'ют-шоу" в Одеській філармонії

Творчість гурту Ленинград ознаменувалася випуском неординарних творінь поза всіляких рамок і стандартів. Ска-панк, російський шансон, панк-рок, фолк - музичні критики намагалися підвести шедеври команди Сергія Шнурова під різні канони. У підсумку народ чітко дав зрозуміти: йому не важливо, куди і до чого віднести те, що до болю близьке і зрозуміле!

І тепер нескладні рядки і влучні висловлювання об'єднують численну армію шанувальників. А Ленінград зі своїм фірмовим стилем без проблем збирає аншлаги на стадіонах.

Професійна триб'ют-група зможе максимально передати бунтарський дух хітів Ленінграду. Пропустити - не можна!

Де купити квитки на Ленінград триб'ют-шоу в Одесі?

Щоб оформити квитки на Ленінград триб'ют-шоу в Одеській філармонії онлайн, заходьте на Ukrticket.com.ua. Пам'ятайте: раннє замовлення - хороший спосіб заощадити.