+38 (048) 772-20-30
UK
event-poster event-poster

LINKIN PARK | TRIBUTE SHOW

15 червня 2021, вт. 19:00
від 240 грн.

Про подiю

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


Концерт перенесено через форс-мажорні обставини (обставини непереборної сили),а саме підсилення епідеміологічної ситуації в Україні в окремих областях та введенням Кабінетом Міністрів України на дату проведення концерту карантинних обмежень.

Організатор не скасовує культурний захід та не відмовляється від його проведення. Всі квитки є дійсними на нову дату проведення концерту. За таких обставин, та враховуючи положення Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) " від 17.03.2020 року підстав для повернення коштів за квитки на захід, який не було скасовано, немає. У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся: [email protected]

Чому варто піти на Linkin Park Tribute Show в Одесі?

  1. Енергійні і талановиті музиканти наповнять подію вибуховими емоціями.
  2. На одному концерті ви почуєте триб'ют двох крутих колективів.
  3. Шалений драйв і бездоганне звучання рок-музики - не вечір, а мрія.

Грандіозне Linkin Park Tribute Show в Одесі

15 червня на сцену Одеської філармонії вийде кавер-бенд Rain Drops з потужним Linkin Park Tribute Show. Грати таку музику - велика честь. Слухати і співати разом з артистами - величезна насолода. Приходьте, щоб вшанувати пам'ять легендарного Честера Беннінгтона і пережити божевільні емоції.

Квитки швидко розлітаються. Встигніть оформити для себе і друзів!

Лінкін Парк Триб'ют Шоу від кавер-бенду Rain Drops на сцені Одеської обласної філармонії

В атмосферу неймовірного концерту вас будуть занурювати круті учасники групи Rain Drops на чолі з вокалістом В'ячеславом Питаком. Готуйтеся до драйвового вечора у відмінній компанії!

І хороші новини на цьому не закінчуються: на сцені для розігріву Linkin Park Tribute буде 30 Seconds To Mars Tribute. Один концерт - і музика відразу двох легендарних колективів! Важко повірити, але таке буває. Якісний звук, потужний вокал і кращі хіти монстрів світового року.

Чи готові зануритися в атмосферу абсолютного драйву? - Тоді побачимося!

Де купити квитки на Linkin Park Tribute Show в Одесі?

Оформити квитки на Linkin Park Tribute Show в Одеській філармонії ви можете онлайн на Ukrticket.com.ua. Забрати квитки на фірмових бланках пропонуємо в нашому найближчому квитковому офісі.