+38 (048) 772-20-30
UK
event-poster event-poster

Майстер та Маргарита

22 вересня 2020, вт. 18:00
від 150 грн.

Про подiю

Вистава «Майстер і Маргарита» в Одесі. 22 вересня Одеська обласна філармонія запрошує на легендарну виставу «Майстер і Маргарита».

Чому варто піти на виставу «Майстер і Маргарита» в Одесі?

  1. Найпопулярніша вистава десятиліття.
  2. Талановиті актори, що вражають майстерністю.
  3. Незвичне прочитання відомого роману Михайла Булгакова.

Популярна вистава «Майстер і Маргарита» в Одесі

22 вересня запрошуємо вас в Одеську обласну філармонію на легендарну виставу «Майстер і Маргарита». Незрівнянна Ольга Сумська – у головній жіночій ролі.

Вашій увазі – незвична та оригінальна інтерпретація відомого твору Булгакова. Складну для інсценування роботу опанував режисер Валерій Белякович, що зумів умістити розмаїтий сюжет в межі однієї вистави. Розкішні костюми, пишні декорації, талановита гра акторів та глибокі тексти прирекли виставу на успіх. Сценічну версію роману визнали найкращою в СНД.

Вистава збирала аншлаги в багатьох містах. Неодноразово публіка вимагала додаткових зустрічей з акторами. Тому радимо замовляти квитки вже зараз, щоб мати можливість обрати кращі місця.

«Майстер і Маргарита» в Одеській обласній філармонії: нові враження і занурення у містичний світ

Відьми, коти, історичні постаті – все це «Майстер і Маргарита». А ще – безкінечне протистояння добра і зла. Плине час, а людина продовжує будувати свій життєвий шлях, обираючи, якій силі слугувати. Та деяких не влаштовує існуючий вибір, і вони створюють власну історію – у власному світі…

Яскрава вистава вразить ефектними образами й потужною акторською грою.

Де купити квитки на виставу «Майстер і Маргарита» в Одесі?

Квитки на кращі місця на виставу «Майстер і Маргарита» в Одеській філармонії можна замовити на Ukrticket.com.ua. Обирайте: електронні квитки або квитки з доставкою.