+38 (048) 772-20-30
UK
event-poster event-poster

НЕ АНГЕЛИ

7 березня 2021, нд. 20:00
від 600 грн.

Про подiю

Група НеАнгели в Одесі. 27 листопада популярнbq гehn НеАнгели виступить з великим концертом в концерт-холі «Сади Перемоги» в Одесі.

Чому варто піти на концерт гурт НеАнгели в Одесі?

  1. Насолодитися розкішним виступом найяскравішого поп-колективу країни.
  2. Дати волю власним почуттям і емоціям.
  3. Поринути у світ любові і щастя, щоб залишитися в ньому назавжди.

Щирі і стильні НеАнгели з концертом в Одесі

27 листопада найяскравіші зірки української поп-сцени, дует НеАнгели, виступлять в концерт-холі «Сади Перемоги». Краса, шик, впізнаваний вокал і непідробна щирість - все те, чого вам так не вистачало, чекає всіх на яскравому концерті Слави і Вікторії.

Гурт готує яскраву програму, в основі якої найсильніше і складне почуття – любов. Про це всі пісні, цим живуть серця, любов засмучує і об'єднує. І про любов так чуттєво і чесно можуть говорити тільки НеАнгели.

На концерті гурту НеАнгели прозвучать головні хіти і нові пісні альбому «13»

Одного разу ставши популярними, НеАнгели ось уже понад 13 років продовжують утримувати тонку емоційний зв'язок з тисячами шанувальників. А повні зали на концертах в Україні та за кордоном - пряме підтвердження того, що творчість колективу затребувана і актуальна.

На цей раз на вас чекають улюблені пісні минулих років і хіти альбому «13»: «По клеточкам», «Удары», «Освободи», «Время» та інші.

Кожен виступ блискучого колективу - це ефектне шоу, яке занурює в світ ніжності і краси. Неможливо пропустити!

Де купити найкращі квитки на концерт групи НеАнгели в Одесі?

Замовити квитки на концерт групи НеАнгели в концерт-холі «Сади Перемоги» в Одесі ви можете прямо зараз на сайті Ukrticket.com.ua. Рекомендуємо займати кращі місця на популярні події заздалегідь.

Дивіться повну афішу Одеси на нашому сайті.