+38 (048) 772-20-30
UK
event-poster event-poster

Номер 13

Надпопулярна подія

Про подiю

«Номер 13» – п'єса Рея Куні – це комедія положень у чистому вигляді

Ось уже третій десяток років «№13» з успіхом йде по театральних підмостках усього світу. П'єса увійшла до золотого фонду Британського театру, як одна з найкращих англійських комедій ХХ століття.

Дія відбувається в готелі в 13 номерах.

У центрі історії помічник прем'єр-міністра Великої Британії Річард Віллі, який вирішив пропустити парламентські дебати, віддавши перевагу балакам за активну дію. Він знімає готельний номер і наводить туди секретарку.

Все могло закінчитися цілком передбачувано, але на сцені з'являється "третій зайвий" - випадково притиснутий віконною рамою приватний детектив, що підглядає за парочкою з балкона готельного номера. Річард і секретарка Джейн турбуються - куди подіти труп, щоб уникнути скандалу! А тут ще вічно втручаються то обслуговуючий персонал, то дружина містера Віллі, яка раптово прибула, то ревнивий чоловік секретарки...

Весь жах у тому, що кожен крок лише заплутує ситуацію! Сюжет вистави закручується і набуває нових подробиць та поворотів протягом усього спектаклю, змушуючи глядача сміятися до сліз.