+38 (048) 772-20-30
UK
event-poster event-poster

Олег Скрипка та оркестр НАОНІ. Різдвяний концерт Щедрик

Про подiю


Головний Різдвяний вечір в Одесі з неймовірними Олегом СКРИПКОЮ та НАОНІ-оркестра!

Кажуть, що від того наскільки правильно ми проспіваємо колядки, залежить як рік складеться! В цьому, мабуть, і полягає магія Різдва?!

Тож, 8-го січня запрошуємо Вас відчути справжній дух свята на концерті неперевершених Олега Скрипки та Національного академічного оркестру народних інструментів (НАОНІ), гучно й весело заспівати різдвяних пісень, у кращих традиціях зустріти 2022-й рік!

На Вас чекає неймовірно душевний та яскравий святковий вечір, наповнений світлом, радістю та, звісно, артистизмом, талантом і величезним досвідом кожного артиста. Не дарма саме цей проект люблять та називають однією з кращих творчих колаборацій нашої країни! Глядачі приходять на концерт, а потрапляють в магічний, цікавий та чарівний світ Різдва! Адже для Олега Скрипки це особливе свято:

— Саме з Різдва розпочинається рік! Воно є глибоко історичним, сакральним, духовним; в різдвяний час ми більше звертаємося до цінностей. Тому Різдво є теплим родинним святом, бо все в нашому житті починається із сім’ї та кохання!

— Різдво — час див! Головне — відкрити для них своє серце!

Чекаємо Вас і Вашу родину! 8 січня, Одеса, Музкомедія