+38 (048) 772-20-30
UK
event-poster event-poster

Олег Винник

30 травня 2020, сб. 19:00
від 500 грн.

Про подiю

Олег Винник в Одесі. 30 травня талановитий і витончений Олег Винник - з програмою «Шалене кохання» в Палаці Спорту Одеси.

Чому варто піти на концерт Олега Винника в Одесі?

1. Влитися в скажений ритм «любовного марафону» разом з улюбленим артистом.
2. Пережити незабутні емоції від нового яскравого шоу Олега Винника.

3. Одними з перших почути нові пісні і всім залом заспівати вже добре знайомі хіти.

Великий концерт Олега Винника в Одесі

30 травня запрошуємо вас до Палацу Спорту на грандіозний концерт зірки української естради Олега Винника. Дивовижний автор і виконавець представляє абсолютно нову концертну програму «Шалене кохання».
Неймовірний «любовний марафон» розпочато, приєднуйтесь!

Квитки вже у продажу.

Нова шоу-програма «Шалене кохання» в одеському Палаці спорту

У 2020 році Олег Винник починає масштабне турне з новим концертним шоу «Шалене кохання». З особливим нетерпінням чекають зустрічі з кумиром одеські шанувальники співака. Травневий концерт стане теплою подією сезону і принесе море яскравих вражень.
У програму «Шалене кохання» увійшли чуттєві балади, танцювальні суперхіти і довгоочікувані прем'єри пісень. Ви побачите потужне шоу світового рівня із залученням кращих сучасних технологій. Концептуально нове шоу відрізняють видовищність і лаконізм. Віджей, сценографія та спецефекти стануть гармонійним доповненням образу харизматичного виконавця.

Сьогодні Олег Винник входить до переліку найуспішніших артистів країни. Навколо фігури співака завжди виникають гучні новини. Саме Олег Винник задає тренди в вітчизняному шоу-бізнесі. Виконавець став першим з сольних поп-співаків України, хто почав збирати стадіони. З аншлагами проходять і європейські концерти артиста.

Де купити найкращі квитки на концерт Олега Винника в Одесі?

Замовити квитки на концерт Олега Винника в Одесі ви можете на сайті Ukrticket.ua.