+38 (048) 772-20-30
UK
event-poster event-poster

Лускунчик. KYIV MODERN BALLET

Надпопулярна подія
18 січня 2022, вт. 19:00
від 100 грн.

Про подiю


ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА СПЕКТАКЛЬ KYIV MODERN BALLET. ЩОВКУНЧИК?

1. Kyiv Modern Ballet – один із найкращих творчих колективів країни.
2. Творча сміливість Раду Поклітару вражає та захоплює.
3. «Лускунчик» – це улюблена казка багатьох поколінь: приходьте всією родиною.

Запрошуємо вас у подорож до країни під назвою Дитинство разом із чудовими артистами Kyiv Modern Ballet та балетом «Лускунчик»! Улюблений сюжет і приголомшлива подача нікого не залишать байдужими.

Запрошуючи на балет «Лускунчик», Раду Поклітар розповідає про те, наскільки точно і ємно зумів «намалювати» Е. Т. А. Гофман світ дитячої душі. У його творі все перейнято фарбами того приголомшливого періоду нашого життя, який зветься дитинством. Не варто забувати і про те, що «Лускунчик» – це насамперед казка. Вона розповідає про ту саму маленьку Марі, яка опинилась у домі радника Штальбаума. Саме там Марі вперше закохується в Лускунчика.

У фіналі рятівниками закоханих стають величезні миші, які спочатку лякали Марі. А от люди виявляються зрадниками. Вистава «Лускунчик» театру «Київ Модерн-балет» у 2007 році отримала премію «Київська пектораль» як «Подія року». Для дорослих глядачів ця постановка – унікальна нагода знову побувати в дитинстві.

А для маленьких гостей вистава стане справжнім святом танців, музики, світла. Лібрето, хореографія, постановка – Раду Поклітару. Сценографія – заслужений митець України Андрій Злобін. До зустрічі!