+38 (048) 772-20-30
UK
event-poster event-poster

Співаючі скрипки

Надпопулярна подія
16 вересня 2021, чт. 19:00
від 350 грн.

Про подiю


16 вересня 2021 року в Одеському Національному академічному театрі опери та балету відбудеться концерт "Співаючі скрипки".

До уваги глядача будуть представлені три музичних твори у виконанні трьох віртуозних скрипалів. Першим прозвучить 4-й концерт Нікколо Паганіні. Цей твір рідко виконується на сцені в силу його складності.

Запорука успішного виконання 4-го концерту Паганіні - віртуозність скрипаля і супроводжуючого його оркестру. Професор Томас Крістіан і Національний одеський філармонічний оркестр виконають для вас концерт, написаний геніальним італійським музикантом. Не пропустіть цю унікальну можливість почути геніальний твір в живому виконанні!

Далі буде виконана сюїта Ернеста Блоха "Баал-Шем". Не останнє місце в творчості цього композитора займає обробка старовинної єврейської музики. Професор Лондонського королівського музичного коледжу Анни Шнарх виконає для вас це оригінальний твір.

У третій частині програми прозвучить П'ятий концерт Анрі Вьетана у виконанні Іллі Калера. Радянський і американський скрипаль, нині викладає в інституті Клівленда, закриє це прекрасний вечір музики.