+38 (048) 772-20-30
UK
event-poster event-poster

Три котb зустрічають Новий рік

3 січня 2021, нд. 11:30
від 90 грн.

Про подiю

Вистава «Три кота зустрічають Новий рік» в Одесі. 3 січня в Одеської філармонії відбудеться святкова вистава для дітей «Тра коти зустрічають Новий рік».

Чому варто піти на спектакль «Три кота зустрічають Новий рік» в Одесі?

  1. Незабутня вистава для всіх любителів мультсеріалу «Три Кота».
  2. Виставу можна буде спостерігати не тільки на сцені, а й у залі. Дітлахи стануть справжніми учасниками шоу, перебуваючи пліч-о-пліч з веселими героями.
  3. Улюблені всіма персонажі, троє кошенят і, звичайно, батьки маленьких пустунів – в одному залі!

Унікальна дитяча вистава «Три кота зустрічають Новий рік» в Одесі

3 січня о Одеської обласної філармонії відбудеться яскраве свято для дітей «Три кота зустрічають Новий рік». Шоу ліцензійне та інтерактивне. НЕ пропустіть! Буде весело і дітлахам, і батькам. Проведіть перші дні нового року в атмосфері позитивних емоцій!

Улюблені герої мультсеріалу «Три кота» на сцені Одеської філармонії

Отже, для чого ж всі зібралися? Перед кошенятами і їхнім татом стоїть важливе завдання: зробити День народження мами незабутнім. У хід йдуть всі навички і знання. Спеціально для цього свята пухнасті дітали встали раніше, дочекалися, поки мама піде на прогулянку, і відразу ж разом з татом зайнялися підготовкою до сюрпризу!

У кошенят на цей важливий день – великі плани. Коржик, Компот і Карамелька вигадали безліч веселих конкурсів та підготували приємні подарунки.

Головні герої вистави обов'язково попросять допомоги у глядачів. Дітвора візьме участь у створенні картин, репетиціях танців і пісень. Стільки зусиль докладуть не даремно: свято вийде яскравим і незабутнім!

Дітям до 3-х років у супроводі батьків – вхід вільний (місце надається дорослому).

Де купити квитки на виставу «Три кота зустрічають Новий рік» в Одесі?

Швидше поділіться з дітворою приємною новиною. А за квитками на шоу «Три кота зустрічають Новий рік» заходьте на сайт Ukrticket.com.ua.