+38 (048) 772-20-30
UK
event-poster event-poster

Творчий вечір Едгара Вінницького

5 грудня 2020, сб. 19:00
від 200 грн.

Про подiю

Не перший рік Едгар Вінницький роз'їжджає по містах і дарує людям світ, гармонію і натхнення.

Якщо раніше це були пісні, то останні півтора року він прикрашав тишу вулиць поезіей.То, що даний - неминуче стає затребуваним. Все більше і більше людей хочуть живцем і на власні очі побачити це диво. Як політ думки масштабується, так масштабируются і майданчики. Але Едгар все-одно залишається справжнім і щирим і по колишньому, не дивлячись на виступ на «Голос Країни», «TedX» і вихід вже другий книги - продовжує заражати людей відкритістю просто на вулиці.

Ця легка простота знаходить відгук у надрах кожного, хто стикається з його творчістю, а глибина вражає розуми - як в такому віці вдалося так пірнути. Багато авторитетні люди в сфері мистецтва вже пророкують йому місця в рядах класиків. На питання: «Як ти до всього цього прийшов?», Едгар відповідає: «Я нікуди не йшов».

Натхнення - ось що відчувається від присутності на його перформанси. Якимось неймовірним чином йому вдається за допомогою слів і рим стосуватися самої серцевини зерна будь-якого і прибирати нашарування, що з роками обмежили безкрайню суть. Автор стверджує, що натхнення це наше базове стан і він всього навсього дозволяє йому знову заповнити всі канали чує.

Опинившись на цьому заході, ви не тільки гарантуєте собі мурашки від чудового виконання і несподіванки ідей, а й повернення до своїх базових налаштувань, в режим натхненного дитини. Це натхнення стане трампліном для нових звершень в кожній із сфер життя.

До і після виступу також буде можливість обзавестися книгами автора з його персональним автографом. Ці книги - безпрецедентний випадок в історії поезії. Перед кожним віршем є QR код, скануючи який читач чує поезію у виконанні автора. Детальніше pokolenie.otkritih.com

Едгар безмірно відкритий до своїх слухачів і знайде хвилинку для будь-якого охочого. Все починається з натхнення!