+38 (048) 772-20-30
UK
event-poster event-poster

Вахтанг Кікабідзе

23 жовтня 2021, сб. 19:00
від 300 грн.

Про подiю

Вахтанг Кікабідзе в Одесі. 15 жовтня в Одеській обласній філармонії виступить знаменитий грузинський артист Вахтанг Кікабідзе.

Чому варто піти на концерт Вахтанга Кікабідзе в Одесі?

  1. Неповторний артист підкорить талантом і щирістю.
  2. Яскрава концертна програма «З Грузії з любов'ю» зігріє душі і серця.
  3. Багатий репертуар і приємне спілкування – найкращі складові осіннього вечора.

Приголомшливий Вахтанг Кікабідзе виступить в Одесі

15 жовтня на сцену Одеської філармонії вийде дивовижний Вахтанг Кікабідзе. Знаменитий грузинський автор пісень і виконавець, актор кіно, сценарист і кінорежисер, Народний артист Грузії за майже 60-річну творчу кар'єру підкорив багато сердець. В армії його шанувальників - представники кількох поколінь. Тому квитки на концерт користуються попитом. Замовте заздалегідь, щоб зайняти кращі місця.

В Одеській філармонії Вахтанг Кікабідзе представить розкішну програму «З Грузії з любов'ю»

Чудовий артист представить українській публіці чудову програму «З Грузії з любов'ю». Для вас прозвучать розкішні зразки грузинського народного фольклору, а також сучасні проникливі шлягери у виконанні Вахтанга Кікабідзе.

Неповторний тембр, впізнаваний хрипкий голос і легким акцентом, щирість і тонкий ліризм творчості артиста нікого не залишать байдужим. Вечір, повний теплих емоцій і чуттєвих композицій, надовго залишиться в пам'яті.

Де купити квитки на концерт Вахтанга Кікабідзе в Одесі?

Замовити квитки на концерт Вахтанга Кікабідзе в Одесі онлайн або з доставкою ви можете на сайті Ukrticket.com.ua. Також приходьте в наші квиткові офіси.