+38 (048) 772-20-30
UK
event-poster event-poster

Вечеря в Санлісі

Надпопулярна подія
20 лютого 2022, нд. 19:00
від 50 грн.

Про подiю


Лірико-іронічна комедія «Вечеря в Санлісі» була написана ще у 1936 році, але не втратить актуальності доти, доки людство продовжуватиме мріяти про одне, а жити інакше, часто нічого не роблячи для того, щоб змінити своє буття та максимально наблизити його до свого власного ідеалу.

П'єса про те, як важко зробити вибір. Вибір між лицемірним розкішним життям у Парижі та щирою повсякденністю у провінції. Про вибір між поганим, але таким знайомим і звичним, і можливо набагато кращим, але невідомим та ймовірним. Головний герой - Жорж - єдиний син у сім'ї, але з батьками немає розуміння та близькості. Вони сибарити, розпещені розкішшю, на яку ніколи не вміли заробити, легковажні марнотрати, які ніколи не жили виключно за власні кошти. Кожен рантьє і мешкає своє життя. Батько – франт та пустомеля, мати – екстравагантна модниця, зусилля якої спрямовані насамперед на збереження молодості та «підтримання планки» перед подругами.

Є у Жоржа і друг Робер, який разом зі своєю дружиною живе у його ж будинку, і також вважає себе частиною сім'ї. Робер - дармоїд і нахабник, цинік, який знає про інтимні відносини між його дружиною і Жоржем, але продовжує зображати сліпого, виправдовуючи своє існування життєвими обставинами. «Сім'я» переконала Жоржа одружитися з жінкою, яку він не любив, і змушує Жоржа залишатися в ненависному шлюбі, оскільки саме його дружина Анрієтта й утримує в розкоші всю цю низку. Чи вистачить рішучості Жоржу хоч щось змінити у своєму житті?

У спектаклі звучить жива музика у виконанні тріо (кларнет, акордеон та скрипка), яка допомагає поринути в атмосферу Франції тридцятих років. ХХ століття. Вистава дуже естетична: гарні актори, вишукані костюми, атмосферна музика.