+38 (048) 772-20-30
UK
event-poster event-poster

Дракула VLAD. Історія кохання

Надпопулярна подія

Про подiю


Забудьте все, про що ви прочитали у романі Брема Стокера. У мюзиклі Dracula Vlad немає нічого від готичної страшилки.

Авторами проекту створювалася оригінальна історія, яка не є рімейком попередніх постановок.

Події першого акта відбуваються у Середньовіччі у невеликому румунському князівстві; події другого – переносять нас у сучасний Лондон.

СТВОРЕННЯ

В основі лібрето - мелодраматична історія Влада III та його коханої; а замість традиційного класичного мюзиклу – сучасне музичне шоу.

Мюзикл створювався за оригінальною версією, ідея якої належить українським продюсерам. Це перший проект такого рівня, створений за останні 20 років в Україні.

СУТЬ

Прем'єра мюзиклу відбулася у доленосний для країни час, коли реальність для всього суспільства стала надто болісною. Коли необхідність вибору, диктується подіями, що відбуваються в країні! А модні вади в сучасному соціумі сходять за чесноти. Хто грає на темних та світлих струнах наших душ? І що має зробити кожен із нас, щоб зробити цей світ кращим і чистішим?

Існує безліч думок про походження зла, але тільки людина може відповісти на це питання, зазирнувши всередину своєї душі. Адже монстрами не народжуються – ними стають…

Основний код до головної теми - укладений у назві мюзиклу «Dracula Vlad»: темрява і світло - безжальний монстр і людина, з пораненою душею і серцем, що любить. Дві сторони людської душі балансують на чаші терезів, коли головний герой стикається перед непростим вибором і робить останній крок, що відокремлює його від гріхопадіння. Відданий усіма і сам, хто зрадив свого Бога, він залишається шаленим самотнім мандрівником, який шукає душу своєї загиблої коханої серед живих на землі. Пройдуть століття, перш ніж йому вдасться її знайти.

Кохання – головний лейтмотив, який червоною ниткою проходить через усю дію – сильна та пристрасна! Кохання, яке не зможе зруйнувати ні час, ні відстань… Кохання, яке виявляється сильнішим за смерть…. Практично всі учасники мюзиклу виконують у спектаклі по дві ролі.

Сценографія до мюзиклу створена на базі сучасних технологій 3D Mapping, що дозволяють за лічені секунди змінювати час та місце дії. Високі технології, покладені в основу створення оформлення сценічного простору, визначають сучасне звучання теми мюзиклу та дозволяють наочно продемонструвати ідею, яка лягла в основу концепції.