+38 (048) 772-20-30
UK
event-poster event-poster

Vomitory

15 вересня 2022, чт. 20:00
від 480 грн.

Про подiю

Vomitory в Одесі! 6 жовтня в More Music Club в Одесі – відомий шведський death metal гурт Vomitory з потужним концертом.

Чому варто піти на концерт гурту Vomitory в Одесі?

  1. Одні із засновників шведського дет-металу.
  2. Потужний лайв з ювілейною програмою.
  3. Відбірний олдскульний death metal зі Швеції.

Шведський death metal гурт Vomitory з великим концертом в Одесі

6 жовтня знаменитий шведський гурт Vomitory вийде на сцену More Music Club! Зірки олдскульного дет-металу везуть до Одеси гучну концертну програму. Вибух енергії накриє кожного, розкривайте обійми!
Квитки вже у продажу.


Вомітори на сцені More Music Club представлять особливу програму до ювілею альбомів Raped in Their Own Blood та Opus Mortis VII

Месії відбірного Swedish Old School Death Metal їдуть в тур великими українськими містами. На щастя, серед них – і Одеса. Для своїх відданих фанів піонери шведського death metal підготували круту програму, присвячену 25-річчю альбому Raped in Their Own Blood та 10-й річниці платівки Opus Mortis VII. Тож чекайте на потужне виконання головних хітів гурту!

Творча історія Vomitory нараховує 30 років. За цей час колектив випустив 8 студійних альбомів, пережив розпад та возз’єднання. Сотні концертів відбулися у різних містах світу. Гуртові аплодувала публіка найбільших фестивалів Європи.

Чекаємо на вас!


Де купити квитки на концерт Vomitory в Одесі?

Усі квитки на концерт гурту Vomitory в Одесі ви знайдете на сайті Ukrticket.com.ua. Замовляйте онлайн!