+38 (048) 772-20-30
UK
event-poster event-poster

Золоте теля Прем'єра

19 лютого 2022, сб. 19:00
від 50 грн.

Про подiю


«Коли я бачу це нове життя, ці зрушення, мені не хочеться посміхатися, мені хочеться молитися» «Золоте теля» І. Ільф та Є. Петров

Шахрай та авантюрист Остап Бендер продовжує мріяти про збагачення. Цього разу в компанії трьох дрібніших злочинців: Шурою Балагановим, старим злодієм Михайлом Паніковським та водієм Адамом Козлевичем - Остап починає полювати навіть за цілим мільйоном рублів радянського "підпільного мільйонера" Олександра Корейка. В успіху він не сумнівається, адже знає "400 порівняно чесних способів" це зробити. Але чи стануть авантюристи щасливими, чи буде їм що «пиляти» і ділити, чи володіння заповітним мільйоном допоможе реалізуватися, здійсниться нарешті Остапа мрія всього життя – еміграція до Ріо-де-Жанейро, дізнаєтесь на спектаклі!

Основним місцем, де розгортатимуться події, є місто Чорноморськ, але нехай вас не вводить в оману топонім, за великим рахунком йдеться про нашу Одесу з її Приморським бульваром і пам'ятником (Дюку), який усіх зустрічає!

Також на вас чекає зустріч з одеситами Ієхіел-Лейб Файнзільберг (Ільфом) та Євгеном Петровичем Катаєвим (Петровим)! Так-так, іронічні автори тексту існують на нашій сцені разом із своїми героями.

І хоча цій історії виповнилося 90 років, але поки що живуть на світі харизматичні комбінатори та люди, які готові ними зачаровуватися, вона залишатиметься відомою та актуальною. НЕ пропустіть!

Жанр: авантюра на 2 дії

За романом Іллі Ільфа та Євгена Петрова

Автор інсценування: Олексій Доричевський

Режисер-постановник: Максим Голенко

Художниця Юлія Заулічний

Музичне оформлення: Вадим Бессараб

Тривалість – 2 години. 20 хвилин.