+38 (048) 772-20-30
UK
event-poster event-poster

Золоті шлягери Юрія Антонова

26 травня 2020, вт. 19:00
від 250 грн.

Про подiю

Повір у мрію! 26 травня в Російському театрі відбудеться прем'єра концертної програми з кращих хітів легендарного автора і виконавця Юрія Антонова.

Золоті шлягери - «Дах будинку твого», «Білий теплохід», «Море, море», «Дзеркало», «20 років потому», «Від печалі до радості», «Повір у мрію», «Я згадую» і багато, багато інших улюблених мільйонами пісні будуть виконані ВІА «Мрія» в супроводі чудового естрадно-симфонічного оркестру під керуванням Ігоря Знатокова.

Склад ВІА «Мрія» це чудові музиканти - клавішник Дмитро Єрьомін, гітарист Руслан Федосєєв, бас гітарист Гарік Астахов, барабанщик Віктор Стріжевський і, звичайно, соліст- Сергій Колчин.

Дивовижне зовнішнє і голосове схожість Сергія Колчина з Юрієм Антоновим створює особливу атмосферу на концертах колективу. Сам Сергій є шанувальником творчості Юрія Антонова з дитинства і вперше на публіці виконав пісню «Дах будинку твого» в далекому 1984 році. Багато води з тих пір спливло, Сергій став професійним музикантом, більше 20 років є композитором, автором і виконавцем.

За словами Сергія Колчина для нього велика концертна програма з симфонічним оркестром стане новим захоплюючим музичним досвідом. А перше - це завжди саме запам'ятовуються і хвилююча.

«Одеський естрадно-симфонічний оркестр під керуванням Ігоря Знатокова - це професійний колектив, який працює із зірками світового рівня, і для нас це велика честь ділити з ним одну сцену. У нас, як і у кожного артиста є мрія - заслужити любов у публіки, подарувати незабутні емоції та донести до слухача улюблені пісні Юрія Антонова. Ми віримо в мрію, і вона збувається! »

У концерті буде виконано 20 найпопулярніших хітів Юрія Антонова. Запрошуємо вас в двогодинне музичне подорож по хвилях радіочастот, які вже стали історією!