+38 (048) 772-20-30
UK
event-poster event-poster

Дизель шоу

Перелік подій

Про події

Дизель Шоу в Одесі! 1 квітня в театрі Музкомедії в Одесі – нова концертна програма популярного гумористичного проєкту «Дизель Шоу».

Чому варто піти на концерт «Дизель Шоу» в Одесі?

  1. Свіженькі жарти від талановитих коміків.
  2. Прекрасний весняний настрій.
  3. Чудовий відпочинок для всієї родини.

Концерт «Дизель Шоу» в Одесі

1 квітня запрошуємо вас до Театру музкомедії на весняний концерт яскравого українського проєкту «Дизель Шоу»! День сміху в столиці гумору разом із улюбленим творчим колективом українців – це джекпот! Не втрачайте прекрасної нагоди побачити запальне й неймовірно веселе шоу для всієї сім’ї.

Замовити квитки можна вже сьогодні.

Нова програма «Дизель Шоу» на сцені театру Музкомедії

Концерт в Одесі відбудеться в рамках весняного туру «Дизелів». Довгоочікувана зустріч принесе багато яскравих емоцій та позитиву як глядачам, так і самим артистам. І вже точно нікому не буде нудно.

Нова програма від «Дизель Шоу» – тепла й привітна, як одеське сонечко. А нові жарти – такі ж свіжі, як товари на «Привозі»!

В концерті візьмуть участь усі ваші улюблені гумористи: Єгор Крутоголов, Євген Гашенко, Вікторія Булітко, Яна Глущенко, Євген Сморигін, Олександр Бережок. На сцені також з’являться запрошені артисти, яких ви чудово знаєте: Сергій Писаренко та Євген Нікішин, Дмитро Танкович, Маруся Грицук.

Де купити квитки на концерт «Дизель Шоу» в Одесі?

Замовити квитки на концерт «Дизель Шоу» ви можете онлайн на сайті Concert.ua.