+38 (048) 772-20-30
UK

Beit Grand

Одеса, вул. Ніжинська 77/79

Показати на мапі

Єврейський культурний центр Одеси – сучасна організація, де заняття до душі знайде людина будь-якого віку та статусу. Заклад недарма позиціонує себе як «другий будинок вашої родини». Воістину величезний культурний арсенал центру:

  • концерти;
  • конкурси;
  • фестивалі;
  • театральні постановки;
  • ігри та квести для дітей;
  • молодіжні вечірки;
  • творчі проєкти та багато іншого.

Не випадково Єврейський культурний центр Beit Grand популярний не тільки серед носіїв єврейської культури. Сюди приходять представники всіх віросповідань – за світлими емоціями, новими враженнями, приємним спілкуванням. Адреса організації – вул. Ніжинська 77/79.

Про розвиток центру свідчить афіша, яка постійно розширюється та пропонує гостям і мешканцям Одеси безліч способів незабутньо провести дозвілля. До речі, в Харкові також працює й активно розвивається Єврейський культурний центр «Бейт Дан». Все це свідчить про вірно обраний вектор творців і натхненників організації.

Величезний пласт діяльності одеського центру присвячений усебічному розвитку дітей. Різноманітність заходів дозволяє досягти гармонії душі тіла, підвищити інтелектуальний рівень дитини.

Як купити квитки на події в Єврейському культурному центрі

Купити квитки ви зможете за кілька хвилин на сайті УкрТікет:

  1. Виберіть захід.
  2. Натисніть на «Купити квитки» та дотримуйтеся інструкції.

Якщо ви обрали Одеський єврейський культурний центр, ви отримаєте незабутні враження та відпочинок у сучасній залі. Вона оснащена новітнім світловим і проєкційним обладнанням і розрахована на 204 місця.

Дивіться афішу організації та замовляйте квитки. Їх можна забронювати, а потім викупити у квитковій касі. Ви також можете замовити електронні квитки онлайн або доставку кур'єром.

Приходьте – не пошкодуєте!

Beit Grand

Одеса, вул. Ніжинська 77/79