+38 (048) 772-20-30
UK

Одеська обласна філармонія: афіша і квитки

Одеса, вул. Буніна, 15

Показати на мапі

Одеська філармонія – невід'ємна частина культурного життя Одеси, розташована за адресою вул. Буніна, 15. Чудовий архітектурний ансамбль полонить і манить гостей, привертає погляди перехожих. Розкішний фасад підказує новачкові: всередині відбувається щось тонке та піднесене.

Гідною уваги є й зала з унікальною акустикою. Приміщення спочатку служило Новою біржею. Й за задумом архітектора, загальна чутність повинна була бути ідеальною, натомість розмови сусідів не повинні були нікому заважати. Завдяки втіленню такої ідеї Одеська обласна філармонія прекрасно прижилася в історичній будівлі.

Внутрішній дворик філармонії, оформлений у стилі епохи Відродження, надихає красою величних склепінь, карнизів і стін. Кожна деталь – неповторна.

Серце музичного життя міста б'ється в шаленому ритмі. Заходи змінюють один одного та пропонують публіці відпочинок на будь-який смак:

  • концерти;
  • конкурси;
  • фестивалі українського та міжнародного рівня;
  • вечори танців.

Одеська філармонія, репертуар якої налічує десятки класичних і зарубіжних творів, славиться також професійним колективом. Один з найкращих оркестрів України грає саме в філармонії. Керівником команди віртуозів є приголомшливий Хобарт Ерл. Це перший і єдиний іноземець, який отримав звання Заслуженого артиста України. Насолодитися талантом майстра приходять сотні шанувальників музики.

Одеська філармонія, розклад концертів якої ви можете подивитися на сайті УкрТікет, – затишне та гостинне місце. Відвідування філармонії – чудовий спосіб підняти собі настрій або долучити до високого мистецтва юне покоління. Квитки на концерт або фестиваль стануть вишуканим подарунком друзям і рідним.

Як купити квитки в Одеську музичну філармонію

Сучасний сервіс УкрТікет дозволяє швидко оформити замовлення квитків. Раннє бронювання надає можливість прекрасного вибору місць і фінансову економію. Провести оплату можна онлайн або в касі. Доступні електронні квитки та квитки на бланках.

На нашому сайті представлена актуальна афіша. Одеська філармонія, концерти та фестивалі в ній – як на долоні.

Приємного відпочинку!

Одеська обласна філармонія

Одеса, вул. Буніна, 15