+38 (048) 772-20-30
UK

Концерт-хол «Сади перемоги»: афіша і квитки

Одеса, пл. 10 Квітня

Показати на мапі

Сади Перемоги в Одесі – це, без сумнівів, найкраще місце для якісного дозвілля. Рекомендується всім шанувальникам гарної музики і масштабного релаксу. Знайти галерею не складно: вона розташована на площі 10-го Квітня.

Концерт-хол обзавівся тисячами друзів і постійно залучає нових відвідувачів. А запорукою успіху концертного майданчика є професійний підхід до організації різноманітних заходів:

  • розважальні програми;
  • концерти зірок світової та вітчизняної сцени;
  • тематичні вечірки;
  • конкурси краси;
  • дитячі шоу;
  • театралізовані постановки.

Не секрет, що в основі успіху будь-якої музичної події – якісне технічне оснащення. І в цьому плані команда концерт-холу Сади Перемоги в Одесі перевершує всі очікування. Чудовий об'ємний звук забезпечується технікою компанії MeyerSound, чий авторитет підкріплений визнанням світових фахівців.

Для довідки, аналогічними звуковими системами оснащені розважальні центри Лас-Вегаса і Голлівуду. Устаткування MeyerSound також використовують організатори головної світової кінопремії «Оскар». Завдяки якісній технічній підтримці виступ улюбленого виконавця стає справжнім святом емоцій.

Джерелом професійного висвітлення всіх заходів в концерт-холі є обладнання компанії High End Systems. Крута акустика створює фантастичний ефект повного занурення в звуковий всесвіт.

ЯК КУПИТИ КВИТКИ В сади ПЕРЕМОГИ В ОДЕСІ

Простий і надійний спосіб оформити електронні квитки або замовити квитки з доставкою - сайт Ukrticket.com.ua. Клікайте на подію в афіші закладу і вибирайте місця.

Кращі івенти вашому житті - попереду!

Концерт-хол «Сади перемоги»

Одеса, пл. 10 Квітня