+38 (048) 772-20-30
UK

Театр на Чайній

Одеса, вул. Маразліївська, 34а

Показати на мапі

Театр на Чайній - затишне містечко, де багато яскравих емоцій отримає як досвідчений, так і початковий театрал. Гостинний заклад знаходиться за адресою вул. Маразлієвська, 34-а (Приморський район).

Серед очевидних «плюсів» театру - близьке «сусідство» залу і сцени, що створює неповторну атмосферу душевності і розташовує до абсолютної довіри. Неможливо промовчати і про таку «фішку» як можливість почаювати разом з акторами прямо після вистави. Погодьтеся, це - унікальний шанс не тільки отримати максимум вражень, а ще й розділити власні емоції з гостинними господарями.

У своїх відгуках про Театр на Чайній публіка дає виключно схвальні описи: «тепло і душевно», «справжнє диво», «дуже цікаво». У числі талантів колективу відзначається вміння піднімати серйозні і складні теми - ненав'язливо і тонко. Тому будь-то глибокий філософський діалог або комічна замальовка, - результат буде незмінним: глядач переживе багату палітру емоцій і отримає справжнє естетичне задоволення.

Зберігаючи формат театральної лабораторії і називаючи себе «живим театром», колектив Театру на Чайній, відкритий до експериментів. А різножанрові постановки залучають публіку різного віку. У репертуарі - твори класиків та сучасних драматургів:

  • комедія;
  • трагедія;
  • псевдоопера;
  • мелодрама;
  • притча і інше.

Як купити квитки на спектаклі Театру на Чайної в Одесі
Щоб ні в якому разі не пропустити чергову яскраву постановку театру, стежте за анонсом подій на сайті Ukrticket.com.ua. Оформити квитки можна онлайн і відразу після оплати отримати їх на свою електронну пошту. Також скористайтеся кур'єрською доставкою, щоб зробити приємний подарунок рідним і знайомим!

Театр на Чайній

Одеса, вул. Маразліївська, 34а