+38 (048) 772-20-30
UK

Український театр: афіша і квитки

Одеса, вул. Пастера, 15

Показати на мапі

Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василько, розташований за адресою вул. Пастера, 15, був заснований у 1925 році. Сучасна історія Українського театру нараховує понад 25 років. Гостей та мешканців міста вражає велична будівля, яка визнана пам'яткою архітектури. Зовнішню красу та популярність театру в осередку вимогливої одеської публіки свого часу відзначив легендарний Остап Вишня.

Музично-драматичний театр Одеси славиться багатим репертуаром і різноманіттям жанрів. Афіша приваблює роботами українських та зарубіжних авторів: «Принцеса Брамбілла», «Щастя поруч», «Едіп», «Гамлет», «Ревізор», «Український Декамерон». Колектив відкритий до новаторських рішень. Працюють експериментальні сцени: «Сцена 38», «Глядач на сцені». Аудиторії пропонується широкий вибір:

  • класика драматургії;
  • сміливі постановки сучасних авторів;
  • творчі зустрічі та тематичні вечори;
  • дитячі шоу;
  • концерти.

Вистави незмінно збирають аншлаги. Театр Василько в Одесі славиться прекрасними акторами й талановитими режисерами. Досягнення колективу відзначені престижними театральними преміями та нагородами. Взявши курс на постійний розвиток і вдосконалення, трупа театру впевнено прямує до високої мети.

Як купити квитки в Український театр Одеси

Квитки на вистави та інші заходи в Українському театрі пропонує сайт УкрТікет. Рекомендуємо бронювати заздалегідь: це дає можливість забезпечити собі гарантовані місця за приємною ціною.

Доступні послуги:

  1. Електронний квиток (надходить на вашу електронну скриньку відразу після оплати за допомогою онлайн-сервісу).
  2. Доставка квитків кур'єром.
  3. Бронювання на сайті з подальшою оплатою й отриманням квитків у касі.

Ласкаво просимо!

Український театр

Одеса, вул. Пастера, 15