+38 (048) 772-20-30
UK
event-poster event-poster

Стендап та вино в Boho Yosai

14 лютого 2024, ср. 19:00
від 390 ₴

Про подiю


«NI:KA CONCERT» представляє серію великих концертів «Стендап та вино» в розкішному концерт-холі «Boho Yosai» (вул. Івана Мазепи, 1, 3-й поверх). 

 

«Стендап та вино у Boho Yosai» - це чудова можливість провести незабутній вечір з коханою людиною або в компанії друзів, насолодитись келихом вина або коктейлем та від душі посміятись. 

 

Для тебе жартуватимуть:

Макс Вишинський – комедіант, який непідробно щиро іронізує над дорослим та подружнім життям. Перший український стендап-комік, який дав сольний концерт в МЦКМ «Жовтневий Палац», також його стендап звучав в Палаці Спорту перед 5000 глядачами. 

Настя Зухвала українська стендап-комікеса, котра збирає великі зали в Україні та Європі,  радіоведуча, сценаристка та колумністка. 

Андрій Бережко – переможець «Розсміши коміка», учасник стендап-шоу «Гуднайт Клаб», іронізує над своїм життям, але вам здається, що над вашим :)

Андрій Рибак - відомий комік та шоумен.

 

25% передаємо на потреби ЗСУ.

 

«NI:KA CONCERT» - агентство, що створює красиві концертні події та заходи. Ми – це твій стильний відпочинок, популярні артисти та гарантія відмінного настрою.