+38 (048) 772-20-30
UK

Будинок Клоунів: афіша і квитки

Одеса, вул. Ольгіївська, 23

Показати на мапі

Будинок клоунів – місце, де посмішка та гарний настрій чекають на вас біля входу. Вселившись у приміщення колишнього кінотеатру за адресою вул. Ольгіївська, 23, театр комік-трупи «Маски» кардинально змінив імідж будівлі. Так з 2003 року велися роботи з реставрації глядацької зали. Тепер публіка, опинившись всередині, відчуває себе жителями красивого середньовічно міста. Будинок клоунів Одеси всередині оформлений ефектними статуями, пишними колонами, балконами та прикрашений авторськими декораціями київського художника Олександра Батенєва. Стіни холу розписав маслом особисто Георгій Делієв. Назви композицій говорять самі за себе: «Ангел з гирями», «Піонер», «Недбалий автопортрет». Гостей біля входу зустрічають веселі клоуни, занурюючи глядачів у світ посмішок і світла. Кожен спектакль і шоу перетворюються на справжнє свято позитиву та добрих емоцій.

Впевнені, у вас вже з'явилося величезне бажання хоч одним оком подивитися на дивовижний заклад. Під час планування візиту до Будинку клоунів, квитки радимо купувати заздалегідь: місце дуже популярне серед одеситів і гостей міста.

У виставах Будинку клоунів гармонійно переплелися фірмовий одеський гумор, новаторські підходи до мистецтва клоунади, нестандартні режисерські рішення та головне – безмежний позитив.

До театру можна прийти всією сім'єю або з друзями. Репертуар різноманітний:

  • дитячі спектаклі;
  • постановки для дорослої аудиторії;
  • класична пантоміма;
  • щорічний фестиваль клоунів;
  • акторські «капустники».

Якщо ви вже відвідували Будинок клоунів, купити квитки варто й у кінотеатр «Маски». Розширюйте свій кругозір, спостерігаючи за розвитком жанру арт-хаус у сучасному кінематографі.

Популярним серед друзів театру є цикл «Гра в класики». Це постановки п'єс Бориса Барського: «Ромео та Джульєтта», «Дон Жуан», «Єврей і Еврідіка». Не уявляєте собі подібних клоунських програм? – Обов'язково подивіться!

Вистави, на які запрошує Будинок клоунів, розклад і наявність місць можна подивитися на сайті УкрТікет.

Як купити квитки на вистави в Будинку клоунів

Замовляйте квитки за допомогою зручного та надійного онлайн-сервісу УкрТікет. Усього кілька кроків – і вподобана подія стане ближчою:

  1. Відкрийте афішу театру.
  2. Оберіть виставу та час.
  3. Натисніть «Купити квиток» і дотримуйтесь інструкцій.

Ви можете отримати електронні квитки, квитки з доставкою кур'єром або забронювати місця заздалегідь і оплатити квитки в найближчій касі.

Одеський Будинок клоунів чекає на вас.

Пориньте у світ щастя та радості!

Будинок Клоунів

Одеса, вул. Ольгіївська, 23