+38 (048) 772-20-30
UK

Одеський театр Опери та Балету: афіша і квитки

Одеса, пров. Чайковського, 1

Показати на мапі

Заходи

Одеський театр опери та балету – візитівка міста й один з провідних центрів культури України. Зовнішня ошатність і професіоналізм колективу прославили театр на весь світ. Розташована Одеська опера за адресою пров. Чайковського, 1.

Оформлення будівлі – справжня спокуса для знавців культури, літератури та архітектури. Неймовірна краса – результат гармонійного поєднання безлічі найтонших деталей. Одеський національний академічний театр опери та балету недарма прирівнюють до шикарного Оперного театру Відня та інших шедеврів світової архітектури.

Один з найкрасивіших театрів планети захоплює з першого погляду:

 • розкішшю фасаду в стилі Бароко;
 • статуями персонажів з комедії Арістофана та трагедії Евріпіда біля входу (Ренесанс);
 • скульптурними композиціями муз-покровительок різних видів мистецтва;
 • херувимами, що танцюють та Орфеєм;
 • бюстами великих поетів, письменників і композиторів – Глінки, Гоголя, Пушкіна.

Театр виправдано називають архітектурною перлиною Одеси

Але й це ще не все! Одеський національний театр опери та балету здатен дивувати... багатоярусними підземеллями. Ви можете відвідати їх, замовивши спеціальну екскурсію. Щойно ви залишите перший поверх, потрапите до прихованого світу, де зберігаються секрети театру: сучасні та старовинні інженерні системи й конструкції, обладнання для спецефектів. Враження – неможливо описати!

Коли плануєте відпочинок в Одесі, обов'язково включіть до списку візит у Одеський театр опери та балету. Квитки ви можете купити на нашому сайті. Вибір заходів – на будь-який смак:

 • легендарні оперні та балетні постановки;
 • концерти зірок української сцени та зарубіжжя;
 • вечори симфонічної музики (в тому числі органної);
 • творчі бенефіси;
 • масштабні 3D шоу;
 • конкурси та фестивалі всіх рівнів.

На сцені оживають герої знаменитих творів: «Дон Кіхот», «Ромео та Джульєтта», La Traviata, «Жизель», «Лускунчик», «Спляча красуня». Репертуар Одеського театру опери та балету відображає вікову спадщину світової культури.

Як купити квитки в Одеську оперу

На сайті УкрТікет ви зможете оформити квитки за лічені хвилини. Для популярних подій рекомендуємо скористатися раннім бронюванням. Якщо ви оплатите квитки онлайн, то зможете забрати їх у найближчій касі нашого сервісу і сайтів-партнерів.

Також зручний варіант покупки електронних квитків. Одразу після оплати вони надійдуть на електронну скриньку за вказаною адресою.

Хочете зробити несподіваний і приємний подарунок рідним чи друзям? – скористайтеся послугою доставки квитків кур'єром.

Ціни на квитки в Одеський театр опери та балету, афіша подій і корисна інформація регулярно оновлюються та розміщуються на нашому сайті.

Чекаємо на Вас!

Одеський театр Опери та Балету

Одеса, пров. Чайковського, 1