+38 (048) 772-20-30
UK

Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного): афіша і квитки

Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3

Показати на мапі

Одеський театр музичної комедії ім. Михайла Водяного розташований за адресою вул. Пантелеймонівська, 3. Сучасна будівля, зведена в 1981 році, відома всім жителям міста. Перед театром розташована широка площа, фонтан, нові лавки. Територія освітлена та доглянута. Тут приємно просто прогулятися та комфортно чекати на вистави або концерти.

Перша вистава театру відбулася у Львові в 1947 році. Пізніше колектив влаштувався в місті біля Чорного моря.

Сьогодні Одеський академічний театр музичної комедії очолює Олена Редько. Але головним символом театру, а також видатною особистістю в Одесі залишається легендарний майстер Михайло Водяний. Блискучий актор служив мистецтву понад 40 років, зігравши близько 100 ролей на сцені рідного театру.

Театральне мистецтво нині вже не є надбанням виключно вищого стану. На прем'єри та бенефіси приходять шанувальники різних жанрів. Публіці є, з чого обирати. Одеський академічний театр ім. М. Водяного ставить:

  • мюзикли;
  • оперети;
  • рок-опери;
  • казки;
  • музичні комедії.

Гдядач, який відвідав театр один раз, захоплено шукає можливостей прийти знову. Причиною тому є блискуча гра дивовижних акторів. У постановках грають народні та заслужені артисти України, лауреати престижних конкурсів і фестивалів, талановиті молоді солісти. Репертуар Театру музичної комедії Одеси вражає: «Кентервільський привид», «Дон Сезар де Базан», «Безіменна зірка», «Біла акація», «За двома зайцями».

Як купити квитки в театр музичної комедії

На сайті УкрТікет ви в будь-який час можете оформити електронні квитки або забронювати місця та викупити квитки в касі пізніше. Головні кроки в замовленні квитків:

  1. Оберіть подію та час.
  2. Натисність «Купити» та виконайте інструкцію.

Одеський театр музичної комедії ім. Водяного чекає на вас!

Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного)

Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3