+38 (048) 772-20-30
UK

Одеський театр юного глядача: афіша і квитки

Одеса, вул. Грецька, 48а

Показати на мапі

Заходи

ТЮГ – найдобріша і позитивна абревіатура в культурному житті Одеси. Адже саме дитячі спектаклі, як ніякі інші, сповнені світла і доброти.

Театр юного глядача розташовується за адресою вул. Грецька, 48-а. Дістатися до острівця мистецтва можна з будь-якого куточка міста. Рекомендуємо пішу прогулянку, так як по шляху до театру ви насолодитеся шикарними видами історичного центру. А посилити яскраві враження глядачі зможуть, подивившись чергову талановиту постановку.

Театр юного глядача «живе» в гарному будинку, який гармонійно вплітається в архітектуру міста. Затишний зал комфортно розміщує гостей, забезпечуючи хорошу видимість сцени з різних ракурсів.

Солідна історія закладу відзначена кількома високими нагородами в світі театрального мистецтва: міжнародні премії «Алые паруса», Gloria. Крім того, театр отримав визнання на міжнародному фестивалі ТЮГів.

Сьогодні репертуар театру складають як постановки для дітей, так і вистави для дорослої аудиторії. Жанрова різноманітність підкорить і дитину, і підлітка. Кожен зможе вибрати в афіші подію до душі:

  • казка (музична, казка-карнавал);
  • ексцентрична комедія;
  • трагіфарс;
  • театралізований вечір поезії;
  • комікс.

Колектив театру розвивається та невпинно рухається вперед. Публіці постійно пропонується участь в різних творчих проектах: «Ми йдемо в театр», читки п'єс та багато іншого. Не випадково одесити давно вже називають заклад сімейним театром.

ЯК КУПИТИ КВИТКИ В ТЕАТР ЮНОГО ГЛЯДАЧА ОДЕСИ

Ознайомитися з анонсом і оформити квитки на постановки театру ви завжди можете на сайті Ukrticket.com.ua. Проста навігація, чіткі інструкції та величезний вибір подій - для вас!

Відкривайте дивовижний світ театру всією сім'єю!

Одеський театр юного глядача

Одеса, вул. Грецька, 48а