+38 (048) 772-20-30
UK

Про подiю

David Garrett в Одесі! Чекаємо на вас 29 вересня о 19:00 на сцені Одеського театру Опери та Балету.

Чому варто відвідати концерт David Garrett?

1. На власні очі побачити виступ «Скрипаля диявола».
2. Завмерти в захопленні від ультрасучасного музично-кінематографічного шоу.
3. Наживо оцінити та назавжди закохатися в музичний талант неперевершеного скрипаля Девіда Гарретта.

David Garrett на сцені Одеського театру Опери та Балету

У рамках світового турне з унікальною шоу-програмою UNLIMITED LIVE до Одеси завітає незрівнянний Девід Гарретт. Видовищне шоу, із застосуванням найновітніших технологій обіцяє насолоду не тільки від музики, а й візуальну: музично-кінематографічне шоу подарує глядачам прогулянку місяцем, мегаполісом майбутнього, синіми просторами моря. Більше року команда досвідчених професіоналів відпрацьовувала деталі феєричного шоу.

Ювілейне шоу UNLIMITED LIVE

Девід Гарретт, «Джимі Гендрікс серед скрипалів», цього року святкує 10-річний ювілей. Для сучасного німецького Паганіні UNLIMITED — це стиль життя, а не лише назва світового турне. Своїм самобутнім музичним почерком Девід Гарретт стирає музичні межі, неперевершено змішує рок та класику. Минулого року понад 200 тисяч шанувальників переглянули його шоу, а цьогоріч у рамках туру він завітає до Одеси. Таке грандіозне шоу просто неможливо пропустити!

Де купити квитки на шоу Девіда Гарретта в Одесі?

Без черг та в зручний для вас час купуйте квитки онлайн на сайті Ukrticket.com.ua. Також ви можете забрати квитки у найближчому квитковому офісі, або замовити кур’єрську доставку.