+38 (048) 772-20-30
UK
event-poster event-poster

Макс Корж

Надпопулярна подія
24 липня 2021, сб. 18:00
від 599 грн.

Про подiю

Концерт перенесено з 25.07.2020 на 24.07.2021

Квитки дійсні на нову дату. Повернення коштів буде можливе з 6 по 12 липня в Особистому кабінеті на сайті.

Макс Корж в Одесі! Чекаємо на вас 24 липня о 20:00 на Стадіоні Чорноморець.

Чому варто піти на концерт Макса Коржа в Одесі?

1. Слухати наживо та підспівувати улюблені пісні.
2. Отримати потужний емоційний заряд.
3. Жити в кайф.

«МЫ ВЫШЛИ НА СТАРТ И НИ ШАГУ НАЗАД!»: Макс Корж планує зібрати стадіон в Одесі

Це, що ви зараз відчули, називається просто – викид ендорфінів. Уже 24 липня 2020 Макс Корж заспіває в Одесі з тисячами фанатів свої хіти, замішані на естетиці спальних районів, бадьорому речитативі та потужних танцювальних бітах. Вже ніхто не сумнівається, що Макс легко збере стадіон «Чорноморець». «Малий» не просто подорослішав, він став надновою зіркою світового масштабу.

Макс рідко дає інтерв'ю. Та й навіщо вони, якщо про цього хлопця ви можете дізнатися з пісень. Народився в Білорусі, навчався в «музикалці», відрахувався з універу, пішов до армії: біографічні віхи не світової знаменитості, а друга з сусіднього двору. Ви й зараз подумки наспівуєте «Каждый хочет знать и верить, любить до дрожи по коже…», правда?

У «малого» за спиною вже п'ять альбомів, сотні концертів, більше 20 кліпів. Його фанати збирають бас-тури та вважаються наймасштабнішою фан-спільнотою пострадянського простору.

Макс Корж на сцені стадіону «Чорноморець»

Коржа наживо чули від Камчатки до Лос-Анджелеса. В 2019-му він поставив новий рекорд, зібравши поспіль 5 стадіонів, і наживо заспівав разом із 120 тисячами глядачів.

Пісні Макса близькі кожному, хто любить жити в кайф і рідне не плутати з чужим. У його кліпах відображаються всі почуття покоління, які він майстерно переплавив у слова, мелодії та картинки.

Концерти Макса Коржа критики називають «енергетичним продуктом». Вони й справді несуть у собі неймовірний емоційний заряд, а в поєднанні зі світловими, піротехнічними та димовими спецефектами стають справжнім божевіллям, яке заражає все місто.

Адже є всього два типи людей: одні ось вже вирушили за заповітним пропуском, а інші знайдуть спосіб потрапити на концерт в останній момент (хоча це буде дуже та дуже важко). Зате жоден з тих, хто опиниться 25 липня на стадіоні «Чорноморець», не пошкодує.