+38 (048) 772-20-30
UK

Про подiю

Один в каное в Одесі! Чекаємо на вас17 червня 2021 в Одеській обласній філармонії.

Чому варто піти на концерт гурту Один в Каное в Одесі?

1. Почути наживо як звучить сучасна українська лірика.
2. Привітати гурт з майже десятирічною творчою діяльністю.
3. Насолодитися пастельною палітрою вічних сенсів.

Один в каное вирушають у великий всеукраїнський тур

Їхня щирість струменить у ліриці та мінімалістичному звучанні. Вони стали феноменом української сцени, пройшовши шлях від аматорських записів на диктофон до повних зал без продюсерів та промо.

Один в каное святкують десятиріччя на сцені Одеської обласної філармонії

Акустичний гурт «Один в каное» – це пастельна мрійливість, забарвлена фольком та глибинною лірикою, що линуть від серця до серця. «Небо», «Пообіцяй мені», «Човен» – ці пісні давно полюбились слухачам від Львова до Харкова.

За 10 років існування музиканти не втратили простоти та щирості, з якою виступали на перших концертах. І це попри те, що їхні пісні вже давно займають перші сходинки музичних хіт-парадів та їх хором співають на концертах тисячі прихильників.

Колектив «Один в каное» було засновано у 2010-му році у Львові. З того часу музиканти встигли побувати з сольними концертами в більшості великих українських міст. Зараз до складу колективу входять вокалістка Ірина Швайдак, гітарист Устим Похмурський та барабанщик Ігор Дзіковський.

Музиканти виступали в Чехії, Франції, Англії, Білорусі, Польщі, брали участь у багатьох фестивалях. За майже 10 років музиканти випустили одну платівку, до якої увійшло 25 композицій, як результат п’ятирічних пошуків вічних сенсів. У 2019 році «Один в каное» представили перший офіційний кліп на пісню «У мене немає дому», який став надпопулярним та набрав більше, ніж 4 мільйони переглядів на YouTube.

Влітку 2021 потішить слухачів своїм експериментальним звучанням.
Приходьте та почуйте наживо, як звучить сучасна українська лірика!